2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 Abiye Elbise Modelleri
16 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.682 kez okundu.

Yılbaşı geliyor ve bayanların 2016 abiye elbise modelleri ile alakalı araştırmaları da başladı. Moda tasarımcıları genel itibari ile bayanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak modeller üzerine eğiliyorlar. Abiye elbiselerde özellikle dantel işlemeler dikkat çekiyor. Bunun dışında 2016 yılının trend rengi yeniden mavi ve tonlarına dönüyor. Koyu renkler biraz daha revaşta olacak gibi görünüyor.

Abiye elbise kombinleri ile alakalı olarak özellikle elbiselerin altına yüksek topuk platform ayakkabılar ciddi anlamda ilgi çekecek. Bununla birlikte kullanacağınız aksesuarlarda altın üzerine eğilim göstermeniz görüntü anlamında da sizlere ciddi anlamda mükemmel bir görünüm sunacak. Abiye elbise ile birlikte giden en uygun saç modelleri ise 2016 yılında topuz saç modelleri olacak.

Abiye elbise modelleri genç nesil için çok daha farklı bir modernlik üzerinde geliştiriliyor. Gençler genel itibari ile dekolte odaklı modeller üzerine eğilim gösteriyorlar. Dolayısı ile genç bayanlar için sırt dekoltesi ağırlıklı olmak üzere yine dantel işleme odaklı olarak mükemmel ötesi seçenekler sunuluyor da diyebiliriz. Uzun ve dar etekler yine gençler adına bu senenin modası.

Tesettür abiye elbise modelleri ile alakalı olarak ise çok daha farklı seçenekler ortaya çıkıyor. Tesettür modası incelendiği zaman renklerde özellikle krem rengi tonlarına bir eğilim söz konusu olacak. Moda her geçen gün farklı alanlara doğru kayıyor. Tesettür giyim konusunda ise genel itibari ile eğilim açık renkler üzerine olacak. Desenli çizgiler insanlar arasında önemini kaybediyor.

Tesettürlü bayanlar abiye elbiseler ile birlikte kombin yapmak istedikleri zaman ise babet ile bir kombin yaratabilirler. Bunun dışında babet seçeneğinin en iyi alternatifi yumurta topuk ayakkabılar olacaktır. Ayakkabılarda daha çok koyu modellere eğilim göstermek de mümkün olacak. En güzel kombin örneklerini sizlere sunmak istiyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git