2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 Balık Gelinlik Modelleri
18 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 3.349 kez okundu.

Son dönemlerde özellikle ülkemiz düğünlerinde en çok dikkat çeken unsurlardan birisi de balık gelinlik modelleri olarak dikkat çekiyor. İnsanlar artık dünya genelinden modayı takip ediyor ve o kadar iyi seçenekler sunuluyor ki bu durum insanlar arasında oldukça yaratıcı seçenekleri de beraberinde getiriyor diyebiliriz. Gelinlikler artık bir nevi boyut değiştiriyor.

2016 balık gelinlik modelleri, geçtiğimiz senelere nazaran çok daha görsel ve kaliteli seçenekleri sizlere sunacak. Beyaz renkten ziyade ayrıca renkli gelinlik modelleri üzerine de eğilim gösterilecek bir moda yılı içerisindeyiz. 2016 yılı kısa bir zaman içerisinde gelmiş olacak ve yeni sezona hazırlık için en güzel gelinlik tasarımları vitrinlerde ki yerini almış durumda.

Balık gelinlik kombinleri özellikle yüksek topuklu ve şirin çizimler ile bezenmiş gelin ayakkabıları ile desteklendiği zaman mükemmel bir görünüm ortaya çıkıyor. Bununla birlikte desenli gelinliklerde en çok dikkat çeken diğer unsurlardan birisi de dekolte. Günümüzde balık gelinlik modellerinde dekolte unsuru çok fazla ön planda olmadığı için insanlara güven veriyor.

2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 Balık Gelinlik Modelleri

2016 gelinlik modası kısa vadede geçtiğimiz seneleri bizlere unutturacak ve bayanlara o kadar iyi seçenekler sunacak ki sizler de bu duruma şaşıracaksınız. Oleg Cassini başta olmak üzere birçok marka bu anlamda çalışmalarını şimdiden internet üzerinde ve vitrinlerinde müşterileri ile paylaştı. Duvak modellerinde de çok ciddi bir yenilik süreci ortaya çıkacak gibi duruyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git