2016 Çapraz Çanta Modelleri

2016 Çapraz Çanta Modelleri
17 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.147 kez okundu.

Yaz aylarında özellikle çapraz çanta modelleri üzerine bayanlar arasında çok ciddi bir eğilim söz konusu. Genel itibari ile spor giyinmeyi seven bayanlar için olmazsa olmazlardan birisidir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük markalar bu model üzerine yeni ürünler geliştirdiler. 2016 çapraz çanta modelleri önceki senelere nazaran da ciddi şekilde fark yaratacağa benziyor.

2016 çanta trendleri ile alakalı olarak baktığımızda genellikle spor tarza sahip çantalar bir adım daha önde olacak. Bununla birlikte klasik çanta kullanımlarında ise süet çanta modellerinin biraz daha ön planda olacağını tahmin ediyoruz. Bayanların çanta alırken dikkat ettikleri en önemli unsurlar arasında renk ve fiyat seçenekleri de ciddi şekilde kendini gösteriyor diyebiliriz.

Çapraz çanta fiyatları özellikle 2014 yılından bu yana çok ciddi bir şekilde pahalı hale geldi. Tasarımsal olarak daha uç noktalarda ürünler çıkaran büyük markalar, özellikle bayanların beklentisine yönelik olarak askılı tiplerde de farklılık yaratma yolunda çok hızlı adımlar attılar. Genel itibari ile çanta modellerinde kullanılan renkler de geçtiğimiz senelere göre hemen hemen aynı seçenekleri sunacak.

Moda çanta renkleri dediğimiz zaman 2016 yılında yine hardal sarısı ve fuşya renkler spor çanta sevenler için olmazsa olmazlardan birisi olacak. Bunun dışında taba ve lacivert renkler yine bayanlar için son derece göze hoş gelen kaliteli seçenekler sunacak. Birkaç sene içerisinde renk trendleri de ciddi şekilde farklılık gösterecek.

Çapraz Çanta Modelleri

Çapraz Çanta Modelleri

Çanta seçimi yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken detay kalitesi ve kullanışlı olması. Çapraz çantalar genellikle tek gözlü olduğundan dolayı bayanlar için sportif odaklı bir çanta modelidir. Günlük kullanım için özellikle çantasının içi zengin olan bayanlarda dikkat ile ayırt edilmesi gereken unsurlardan birisidir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git