2016 Deri Elbise Modelleri

2016 Deri Elbise Modelleri
8 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 3.467 kez okundu.

Uzun yıllardır bayanların vazgeçilmezleri arasında olan deri kumaş, artık elbise tasarımlarında da oldukça sık karşımıza çıkıyor. Kendine güvenin ve hareketin simgesi haline gelen deri elbiselerle farkınızı ortaya koyabilirsin. Daha genç ve feminen bir görünüm elde etmeyi sağlayan deri elbise modelleri, bu yılın modasını belirlemeye devam ediyor.

İlk anda kısa elbise modellerinde görülen deri kullanımı, giderek artan taleple beraber diz altı elbiselerde de kullanılır hâle gelmiştir. Ancak yine de bayanlar tarafından en çok kısa deri elbise modelleri tercih edilmektedir. Düz, deri mini elbiselerin yanı sıra üstü bol, altı dar deri elbise modelleri de bu yıl bayanların ilk tercihleri arasında. Ancak farklı görünmek isteyen bayanlar için değişik modeller bulmak da mümkün.

Altı fırfırlı ve mini deri elbise modelleri cesur bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu tarz elbiseler şıklıkla beraber rahatlığı da beraberinde getiriyor. Vücuda yapışan kısa deri elbiselerse şüphesiz ki en çok tercih edilen deri elbise modelleri arasında. Bunun yanı sıra altı mini, üstü ise uzun kollu olan deri elbiseler de son yılların moda kıyafetlerinden bir tanesi.

Pamuklu kumaşın deriyle buluştuğu elbise modelleri de bu yılın modasını belirleyen kıyafet tasarımları arasında yer alıyor. Kolların pamuklu, kalan bölümlerin deri olarak tasarlandığı elbise modelleri, bayanları olduklarından daha genç gösteriyor. Sırt dekolteli ve kuyruklu deri elbise modelleri de son yıllarda en sık rastlanan tasarımlar arasında görülüyor.

2016 Deri Elbise Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git