2016 En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri
30 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.849 kez okundu.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüm yıl boyunca hazırladıkları birbirinden şık gelinlikleri sunma heyecanı yaşayan firmaların yeni sezonda kabarık saçlara ağırlık verdiği bu düğün hazırlığındaki bayanların yoğun ilgisini çekmeyi başarmış bulunmaktadır. En özel gününde prenseslere taş çıkartacak kadar gösterişli bir gelinlik arayan bayanların tercihlerinde yer alan kabarık gelinlik modelleri kumaşları ve farklı üst tasarımlarıyla istediğiniz görünümü yakalamanızı rahatlıkla sağlayacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda da gelin adaylarının seçimlerinde yer alan bu gelinlik modeline bu sezon ilginin daha da artmasını sebebi üst tasarımlarının alternatiflerle sunulmasından kaynaklanmıştır. Geçtiğimiz yıllarda ağırlıklı olarak straplez üstlerle koleksiyonlarda yer alan kabarık gelinliklerde bu sezon tek omuz, ince veya kalın askılı, düşük kollu, hayalet yakalı, kayık yakalı, küçük veya uzun kollu gibi alternatifler içinde bayanlar istedikleri seçimi yapma özgürlüğünü yakalayabilmektedirler.

2016 En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri

2016 Kabarık gelinlik modellerinde genelde üst tasarımlar dar olarak tasarlanmış olmakla birlikte belden sonra farklı kumaşlarla kabartı verilmiştir. Tül, saten, monoray, saten düşes, şifon, ziberlin, tafta, güpür gibi sizlerin unutulmaz bir görünüm yakalamanız için seçilen kaliteli kumaşlar içinde sezonun trendi Fransız dantel olacaktır. Fransız dantelin üzerinde yer alan ufak taşlar kabarık modelin daha da göz alıcı olmasını sağlarken güzelliğinizle damat beyin ve davetlilerin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Bu gelinlik modelinin etek bölümü fırfırlar, kat kat tüller, valonlarla adına yakışır hale dönüştürülürken bu sezon fırfırların ucuna çekilen simler sizlerin farklı bir ışıltı yakalamanızı sağlayabilir. Kumaş ve tarlatanlarla kabartılan bu gelinlikleri kullanmak göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte gösterişli bir duruş hayal ediyorsanız zorluklara hazır olmanız gerekmektedir. Renkli gelinliklerin sezon düğün hazırlığındaki bayanlar tarafından tercih edilmesi ile birlikte özellikle kabarık modellerde farklı tasarımlar ortaya çıkmış bulunmaktadır.

Modanın trendleri arasında yer alan toz pembe kabarık gelinlikler yer aldığı gibi klasik tarzdan yana olan bayanların tercihlerinde kırık beyaz, krem, beyazlar ağırlıklı olarak yer alacaktır. Özellikle zayıf ve uzun boylu bayanlara çok yakıştığını düşündüğüm bu gelinlik modelinin altına etekleri kabarık olur görünmez düşüncesiyle sıradan bir ayakkabı giymemenizi ve bu aksesuarı seçerken önem göstermenizi öneririm. Gelinlik sektörünün öncü markalarının koleksiyonlarında mutlaka beğeninizi kazanacak bir kabarık gelinlik modeli bulabileceğinizi düşünüyoruz.

2016 En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git