2016 en trend rengi pembe kuvars

2016 en trend rengi pembe kuvars
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.184 kez okundu.

2016 Baharının en trend rengi pembe kuvars. Ünlü modacılar bahar koleksiyonlarında bu rengi hemen hemen her modelde kullandılar. 2016 baharının diğer renkleri ise birbirinden farklı cinsiyet normlarını ve kültürlerini bir araya getirir özellikte. Parlak tonlar optimistlik ve heyecan verirken aynı derecede sakinlik ve huzur veren renkler de var. 2016 bahar koleksiyonunda erkek ve kadın renklerinde gözle görülür farklılıklar yok. Trend renkler kadın ve erkek için vurgulama, nefes alma ve kişiliğini yansıtma odaklı.

Pembe Kuvars 2016’nın En Trend Rengi

2016 Bahar ve yaz koleksiyonlarında trend olarak sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliği ile pembe kuvars gelmektedir. Etkileyiciliğinin yanı sıra narin bir renk olması bizlere huzuru ve şefkati bir arada yaşatacak olan renk, doğada çok nadir bulunan kuvars taşından esinlenerek belirlenmiştir. Bilindiği gibi kuvars taşı uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişmektedir. Aşk taşı olarak da ün kazanan pembe kuvars taşı kişinin kendisini değerli görmesini ve kendisini mutlu hissetmesini sağlar. Kısacası pembe kuvars kişiye özgüven duygusu ve yaşama lezzeti verir.

Modanın-Yeni-Rengi-Pembe-Kuvars

2016 Bahar modasında pembenin bütün tonları tek renk olarak karşımıza çıkıyor. Pantone tarafından özellikle pembe kuvars rengi tek ton olarak belirlenmiş. Moda ustaları pembe kuvars’ı koleksiyonlarında fazlasıyla kullanarak bizlere bahardaki aşk ve tazelik duygusunu yaşatarak ruhumuzu okşayacak gibi görünüyor. Modacılar 2016 ilkbahar koleksiyonlarında pembe kuvars’tan baştan aşağı tek renk tasarımlar yaparken, farklı renklerle ve desenlerle de kombinlemişler.

Pembe Kuvars Abiye ve Elbise Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git