2016 Gece Elbisesi Modelleri

2016 Gece Elbisesi Modelleri
18 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.581 kez okundu.

Özel bir gün ya da organizasyon için olmazsa olmazlardan birisi der gece elbisesi modelleri olacaktır. Bildiğimiz gibi ülkemiz genelinde artık moda her geçen gün çok daha fazla takip edilen unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Her yeni senenin yaklaşması ile birlikte bayanlara sunulan kombin seçenekleri göz önünde bir hale geliyor da diyebiliriz.

2016 gece elbisesi modelleri incelendiği zaman koyu renkler fazlası ile ön planda olacak gibi görünüyor. Siyah, Lacivert, Koyu Yeşil gibi renkler bayanlar için son derece iyi kombin örnekleri sunacak gibi de görünüyor. Özellikle ünlü modacılar siyah renkler üzerine fazlası ile eğilim içerisinde olacak gibi de görünüyor diyebiliriz.

Gece elbisesi kombinleri genellikle topuklu ayakkabılar ile sunuluyor. Yani özel günlerinizde ya da organizasyonlarda giyeceğiniz elbiselerin altına mutlak surette topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar, özellikle süet desenli üretilenler 2016 yılında önceki senelere nazaran çok daha popüler olacak. Bununla birlikte ayakkabılarda kırmızı renkler fazlası ile tercih edilecek.

2016 Gece Elbisesi Modelleri

2016 Gece Elbisesi Modelleri

Gece elbisesi modası özellikle uzun modeller üzerinde şekillenecek. Yaz aylarında genellikle tercih edilen mini straplez elbiseler bu sene rafa kalkacak ve daha çok uzun modeller üzerine yeni örnekleri inceleyebilme şansına sahip olacağız. Onun dışında kafanızda herhangi bir soru işareti olmaksızın aşağıda sunduğumuz galeri içerisinden örnekleri inceleyebileceksiniz. Yeni aksesuar modelleri ile de güzel bir takı zerafeti yaratabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git