2016 Gelin Duvağı Modelleri

2016 Gelin Duvağı Modelleri
3 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.626 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 gelin duvağı modelleri ile alakalı olarak en yeni örnekleri inceleyeceğiz. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde 2016 yılına resmi olarak giriş yapacağız. Bu anlamda yeni sene modası ile alakalı gelinlik modelleri üzerinde de çok ciddi bir değişim yaşandı demek de yanlış olmaz.

2016 gelinlik modelleri yine geçtiğimiz senelerde olduğu gibi desen ağırlıklı olarak karşımıza çıkacak. Bununla birlikte işlemelerden ziyade beyaz renk dışına çıkılan ve renkli gelinliklerin çok daha modern bir hale geldiği döneme giriyoruz. Farklılık yaratmak isteyen modacılar, bu anlamda sürekli olarak daha iyi modeller geliştirilebilmek için hareket halindeler.

Gelin duvağı modası özellikle 2016 yılında daha farklı görüntü seçeneklerini bizlere sunacak. Tahmin edebileceğiniz üzere her geçen gün bu sektör çok daha farklı alanlara doğru gidiyor. Bayanlar için artık gelinlik modelleri olduğu kadar gelin saçı modelleri ve gelin duvağı modelleri de önem arz ediyor. Çünkü günümüz tasarımlarında ikisi bir bütün halinde ortaya çıkarılıyor ve bu detay önemli.

Uzun Gelin Duvağı Modelleri

Uzun Gelin Duvağı Modelleri

Bundan bir süre öncesinde özellikle belden aşağıya kadar uzanan modellerde çok ciddi bir yaygınlık süreci ortaya çıkmıştı. Şimdi ise bu anlamda kısa duvak modellerinin çok daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Boylu boyunca uzanan duvak modellerinin süreci artık bitti. Bununla birlikte taçlı gelin duvağı modelleri yine eskiden olduğu gibi ön plana çıkacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git