2016 Gelin Saçı Modelleri

2016 Gelin Saçı Modelleri
7 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.616 kez okundu.

Gelin saçı modelleri 2016 yılında nasıl olacak. Merak edenler ve 2016 yılında dünya evine girecek kızlar bu yazıyı okumalısınız. Saç aslında o günkü halinizi en belirgin hale getiren figürdür. Gelinlik saç ve makyaj düğün günü için olmazsa olmaz ayrıntıların arasında yer alır.

Gelin saçı modelinize karar vermeden önce fiziksel yapınıza gelinliğinize ve makyajınıza en uygun olanı seçmelisiniz. Esmerler için ayrı, kumrallar veya sarışın gelinler için farklı saç modelleri seçilebilir. Esmerlere göre topuz modeller ya da sarışınlara göre farklı saç modelleri olabilir. Uzun saçlı gelin adaylarına saçlarınızı açık bırakın ve taçlarla süslendirin bu sizi çok daha güzel gösterecektir. En çok tercih edilen topuz modellerine değinmek istiyorum. Topuz tek bir tür değildir onlarca farklı topuz çeşidi yapılabilir. Yani saçı uygun olan her gelin adayı topuzu tercih edebilir. Gelin Saçı Modelleri arasında topuz olmazsa olmazların arasında mı? Herkesin tercih ediyor olması onu popüler yapan şey aslında ama siz farklılık arıyorsanız yüz şeklinize en uygun saçı tercih etmelisiniz. Yüz hattı fazla geniş olmayan ince uzun bayanlar dağınık topuz kesinlikle sizin aradığınız Gelin Saçı Modelleri arasında yer alıyor olabilir.

Kısa saçlı gelin adayları üzülmeyin uzun saçlılar kadar seçeneğiniz olmasa da sizinde alternatifleriniz var. Kısa saça sahip bayanlar uzun saçlı görünmek için birkaç ufak göz yanıltma yapabilirsiniz.

2016 Gelin Saçı Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git