2016 Gucci Kol Çantası Modelleri

2016 Gucci Kol Çantası Modelleri
25 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.752 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 gucci kol çantası modelleri ile alakalı olarak en yeni ve en güncel modelleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Çantalar konusunda dünya genelinde bayanların en çok ilgisini çekmeyi başaran markalardan birisi olan Gucci sürekli fark yaratıyor ve yeni modeller geliştiriyor.

Bayan kol çantası modası her sene olduğu gibi bu senede çok ciddi anlamda farklılık ortaya koyacak ve sizlere en iyi seçenekleri en uygun şekilde sunacak. Gucci, 2016 yılı için geliştirmiş olduğu kol çantası modellerinde bir nevi devrim yoluna giderek klasikleşmiş tasarımlarının tamamen dışına çıktı ve rengarenk bir koleksiyon ile çantalarını görücüye çıkardı.

Gucci çanta örnekleri ile alakalı olarak sizler de tahmin edebileceğiniz üzere fiyat anlamında da çok yenilikçi seçenekler ortaya çıkacak. 2016 yılının en iyi çanta markaları arasına girebilmek için çalışmalar geliştiren ve sürekli olarak daha iyisi için çalışan Gucci’nin yeni sezon kreasyonları gerçek anlamda geçtiğimiz seneleri unutturacak. Özellikle koyu renk modasına Gucci markası da ayak uydurmuş.

Gucci Kol Çantaları

Gucci Kol Çantaları

Aşağıdaki resim galerisi içerisinde mümkün olan en iyi Gucci 2016 çanta modellerini sizler için derledik ve fikir sahibi olabilmeniz için sitemizde yer verdik. Modellerin en çok ilgi çeken yanlarından birisi de tamamen şekil değişikliği yaşaması. Yani klasik kol çantalarından ziyade artık daha farklı ve kreatif tasarımlara doğru bir eğilim süreci başlamış da diyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git