2016 Kış Makyajı Önerileri

2016 Kış Makyajı Önerileri
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.255 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 kış makyajı önerileri ile alakalı olarak en yaratıcı seçenekleri sizlere sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Kış aylarında makyaj konusuna ilişkin olarak bayanların çok daha fazla özenli olması gerekiyor. Kış aylarının dondurucu soğuklarında cilt bakımı önem arz eden unsurlardan birisidir.

Kolay kış makyajı yöntemleri ile alakalı olarak uzmanların internet üzerinde bu konu ile alakalı olarak daha yaratıcı seçenekleri sizlere sunduğunu da söyleyebiliriz. Birkaç senelik dilim içerisinde daha yeni teknikler ortaya çıktı ve insanlar bu anlamda yaratıcı seçeneklerin neler olduğu ile ilgilenmeye başladılar. Önerilerimiz şu şekilde;

CİLDİNİZ İÇİN KIŞ MAKYAJI

Nemlendirici bu süreçte cilt için olmazsa olmazlardan birisidir. Nemlendiricinin ardından öncelikli olarak cilt bazı ve fondoten uygulamanız ile birlikte makyajınıza bir başlangıç yapabilirsiniz. Ten renginiz ile uyumlu bir makyaj yaratabilmek adına allık seçiminizin rengini de bu anlamda dikkat ederek yapmalısınız. Kış aylarında bronz tonlar genellikle tercih ediliyor.

2016 Kış Makyajı Önerileri

2016 Kış Makyajı Önerileri

GÖZ İÇİN KIŞ MAKYAJI

Göz altlarınız için her zaman olduğu gibi kapatıcı ürünleri tercih etmek son derece akıllıca olacaktır. 2016 yılında koyu makyaj seçenekleri fazlası ile ön planda olacağından dolayı yine bu alana doğru eğilim içerisinde olmanız akıllıca olacaktır. Kışın çetin şartlarına karşı su bazlı makyaj malzemeleri kullanmak da sizler için yararlı birer seçenek olacaktır.

DUDAKLAR İÇİN KIŞ MAKYAJI

Dudaklarınızın kenarlarını öncelikli olarak kalem ile belirgin hale getirin. Kış aylarında hangi rengi tercih ederseniz en koyusunu seçecek ve aynı zamanda yine dudaklarınızı parlatıcı ile ön plana çıkarma yoluna gideceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git