2016 Moda Renkleri Neler?

2016 Moda Renkleri Neler?
20 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.685 kez okundu.

Herkes merak ettiği konulardan birisi de 2016 moda renkleri oldu. Yeni sezon geliyor ve bu kış sezonunda renk anlamında sizlere o kadar farklı seçenekler sunulacak ki bir moda adeta boyut değiştirecek. Koyu renklerin ağırlıkta olduğu mükemmel bir sene bizleri bekliyor. Bununla birlikte SONBAHAR / KIŞ kreasyonları internet üzerinde markaların web sitelerinde etkin bir şekilde yer almaya da başladı diyebiliriz.

2016 Moda Renkleri

2016 Moda Renkleri

Yeni sezon kreasyonları tabi ki renk anlamında sektörün geneli takip edilerek ortaya çıkarılıyor. Bununla birlikte genel olarak kombinler üzerinde zıt renkler üzerinde çalışmalar devam ediyor. Normal şartlarda esintilenen kombin örneklerinde aynı renk ya da yakın tonlar dikkat çekerken 2016 yılı bu anlamda çok farklı bir noktaya gidiyor da diyebiliriz.

Mavi ve yeşil renklerinin koyu tonları çok ciddi şekilde ilgi çekiyor da diyebiliriz. Bununla birlikte ayakkabılarda kırmızı renklerin ağır basacağı bir sezon olacak. Bununla birlikte herkesin beklentilerini karşılayacak örnek kombinler bundan bir önceki yazımızda sizlere en iyi şekilde sunuldu. Detayları incelerseniz bilgi edinebilirsiniz.

Yeni sezon moda renkleri aslında sıcak ve genellikle sevilen renkler olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Aşırı koyuluktan ziyade açık renk tonlarında da krem renk ve tonlarına doğru bir eğilim içerisinde olunacak gibi de görünüyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde modacıların da konu ile alakalı görüşlerinin gelmesi akabinde sitemizde sizlere sunacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git