2016 Retro Gelinlik Modelleri

2016 Retro Gelinlik Modelleri
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.424 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte retro gelinlik modelleri ile alakalı olarak en yeni örnekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Retro tarzı, klasik olarak nitelendirilen ancak günümüzde fark yaratmak isteyen bayanların olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

2016 Retro gelinlik modelleri ile alakalı olarak incelemelerimizde mini straplez modellere yönelik bir eğilim olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte dekolte kısımlarında da biraz daha göz önündelik yaratılmak istenmiş. Gelinlik modellerinde buna karşı bir eğilim olması tabi ki gelecek dönemde de tasarımcıları çok daha yaratıcı seçeneklere doğru itecek. Biz internet üzerinde en göze hoş gelen modelleri sizler için araştırdık.

Retro gelinlik modası ile alakalı olarak sizlere mümkün olan en iyi seçenekleri sunabilmek adına internet üzerinde daha yeni seçenekler sunma yoluna gidiyoruz. Bundan yıllar yıllar öncesinde İngiliz modern toplumlarında en çok tercih edilen klasik gelinlik modellerinden birisidir. 90’lı yıllardan bu yana ülkemizde de fazlası ile tercih edilen bir gelinlik türü de oldu.

2016 Retro Gelinlik Modelleri

2016 Retro Gelinlik Modelleri

Genel olarak bu modellerde çok fazla renkli seçenekler üzerine eğilim olmaz ve markalar klasik görünümü sadelik ile buluşturarak insanlara daha ilgi çekici seçenekleri sunuyor. Genel itibari ile hepinizin bileceği üzere gelinlik modasında dekolte gibi unsurlar ülkemizde tercih edilmiyor. Aşağıdaki resim galerisi sizleri bilgilendirmek adına iyi olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git