2016 Sokak Modası

2016 Sokak Modası
18 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.515 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 sokak modası ile alakalı olarak en yeni seçenekleri inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi bayanların günlük giyimleri artık çok daha modern ve akılda kalıcı bir isim olarak dikkat çeken sokak modası olarak adlandırılmaya başladı. Bu sene çok farklı olacak.

Sokak giyim tarzı ile alakalı olarak çok kısa bir zaman dilimi öncesinde ortaya çıkan yenilikçi akımlar sizlere çok ciddi anlamda farklılıklar sunuyor diyebilme şansına da sahibiz. Ülkemiz genelinde bilhassa sokakta giyilen modellerin genellikle herkesin ilgi gösterdiği modeller üzerine olması da fark yaratan bir diğer detay olarak dikkat çekiyor.

Bayanların bu sene sokakta giyecekleri alt ve üst giyim üzerine yaptığımız araştırmalarda birçok farklı seçeneği net bir şekilde inceleyebilme şansına da sahip olduk. Özellikle renkli ve tarzı olan giyim ürünlerinin bu süreçte normalden çok daha fazla ön plana çıkacağını açık yüreklilik ile söyleyebilme şansına da sahip olabilmekteyiz. Genel olarak;

2016 Sokak Giyim Modelleri

2016 Sokak Giyim Modelleri

  1. Tayty tipi pantolonlar ya da dar paça pantolonlar
  2. Elbise tipi bluz modelleri
  3. Yaz aylarında gençler için göbeği açık kesik bluz modelleri
  4. Ayaklarda spor ayakkabılar (Nike AirMax vb.)
  5. Kollarda renkli ve bir o kadar canlı takı modelleri

2016 yılının bu anlamda favorileri içerisinde yer alacak ve sizlere iyi seçenekler sunacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git