2016 Sonbahar Spor Modası

2016 Sonbahar Spor Modası
19 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.587 kez okundu.

Bayanlar gün geçtikçe yoğun tempolarından uzaklaşarak güncel hayatlarında spor giyinmeye başlıyor, ancak şıklık ve uyum tabii ki de bu alanda da kendini gösteriyor. Bu sonbahar spor modası hakkında neler söylenebilir, en çok neler tercih ediliyor?

Spor eğilimi zaman ilerledikçe daha çok yer ediniyor hayatımızda ve artık spor kalıp denilince akla sadece eşofman ve spor ayakkabı gelmiyor neyse ki, artık her kombinle spor ayakkabı bütünleştirilebiliyor. Özellikle bu sene dolgu topuk spor ayakkabı modası bu fikri daha da pekiştirebilmemize büyük oranda yardımcı oluyor. Genel olarak spor ayakkabılar bağcıksız modellerle gözümüze çarpıyor bu sonbahar spor modasında. Modası hiç geçmeyen ve her türlü şık kıyafetle kombinasyonunun yapılabiliyor olduğu converse’ler bu sezonda da hayatımızdan çıkmıyor.

Eşofman altı modası olarak deri eşofman altları bu sene hafta sonu randevuları için spor giyimde çok büyük kurtarıcı rolü üstleniyor. Jean, deri pantolon, deri tayt da sezonun en çok tercih edilen spor kıyafetler.

Sezonun en çok dikkat çeken ve sonbahar spor modası  denilince akla ilk gelen yenilik şüphesiz ki kolej ceketleri. Kolları deriden yapılan bu ceketler genellikle iki farklı renkten oluşuyor . Hem kadın hem erkek modasında çokça yer edinmiş durumda. Her türlü parçayla kombine edilebilmesi bu ceketleri sezonun en kullanışlısı yapıyor. Örnek olarak erkeksi giyimde Oxford tarzı bir spor ayakkabıyı, gömlek ve süveter ile kombinledikten sonra giyilen bir kolej ceketi, çok hoş bir görünüm yaratıyor.

2016 Sonbahar Spor Modası

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git