2016 Vintage Gelinlik Modelleri

2016 Vintage Gelinlik Modelleri
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.581 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 Vintage gelinlik modelleri ile alakalı olarak güncel modelleri inceleyeceğiz. Çok kısa bir süre zarfı içerisinde resmi olarak 2016 yılına giriyoruz ve bu yıl içerisinde o kadar iyi seçenekleri göreceğiz ki gelinlik anlamında geçtiğimiz seneleri tam anlamı ile bir kenara koyma şansına erişeceğiz.

Vintage gelinlik modası ile alakalı olarak genellikle stabil gelinlik deniyor fakat desen anlamında çok daha kaliteli malzemelerden geliştirilen ve asil gelinlikler sınıfına giren modellerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bunun dışında ek olarak göze en çok hitap eden modellerden birisidir. Maddi olarak diğer markalara nazaran çok daha farklı seçenekler sunması da doğal.

Vintage gelinlik fiyatları markadan markaya farklılık gösterir. Ortalama fiyatlar normal gelinliklerden 2 kat daha fazladır diyebiliriz. Her gelinlik mağazası Vintage modeller üzerinde ürünler satmadığından dolayı bunun için internet üzerinde marka araştırması yapmanız ve hatta gerekirse telefon ile görüşmeniz de sizlere son derece akılda kalıcı seçenekler sunacaktır.

2016 Vintage Gelinlik Modelleri

2016 Vintage Gelinlik Modelleri

Aşağıdaki resim galerisi içerisinde bu anlamda en iyi örnekleri bulabilme şansına sahip olacaksınız. 2016 yılı için en popüler olmasını tahmin ettiğimiz modelleri sizler için derledik. Sizlerin de bu anlamda yeni önerileri var ise yorum alanlarından bizlere iletebilir ya da sorularınızı da sorunsuz şekilde bizlere yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git