2016 Yırtmaçlı Elbise Modelleri

2016 Yırtmaçlı Elbise Modelleri
2 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.542 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2016 yırtmaçlı elbise modelleri ile alakalı olarak en yeni trendleri ve modayı çok daha yakından takip edeceğiz. Özellikle önemli günlerde bayanların vazgeçemedikleri elbise türlerinden birisi de yırtmaçlı elbise modelleridir. Vücuduna güvenen bayanlar için bir nevi olmazsa olmaz olarak da niteleyebileceğimiz türden elbise modelleri.

Dekolte elbise modelleri genel olarak son 6 yıl içerisinde modanın ön plana çıkan giyim türlerinden birisi olarak dikkat çekti. Bunun dışında bel boyunca uzanan yırtmaçlı elbiseler özellikle sosyete içerisinde bir moda sembolü olarak da dikkat çekti. Bu tip elbiselerde genel olarak kırmızı renkler şehveti yansıttığından dolayı tüm bayanların üzerine en çok eğilim gösterdiği giyim türlerinden de birisi oldu.

Transparan elbise modelleri yine günümüzde en fazla ön plana çıkan giyim türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Vücuduna güvenen bayanlar genel olarak dekolte ve yırtmaç konusunda yeteri kadar esnek davranabiliyor. Yabancı ünlüler arasında Kim Kardashian, Beyonce, Cathrine Zeta-Jones genellikle bu tip elbise modelleri ile fazlası ile özdeşleşmiş kişiler olarak da dikkat çekti.

Uzun Yırtmaçlı Elbise Modelleri

Uzun Yırtmaçlı Elbise Modelleri

 

2016 elbise modası genel olarak dekolte ya da transparan modeller üzerine şekillenecek. Kırmızı ve diğer koyu renklerin ön planda olduğu bir moda sezonu bizleri bekliyor da diyebiliriz. Kırmızı halı güzelleri ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde en iyi örnekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git