42. Altın Kelebek En Şık ve Rüküşleri Listesi

42. Altın Kelebek En Şık ve Rüküşleri Listesi
2 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.665 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Zorlu Center’de 42. düzenlenen 42. Altın Kelebek Ödülleri, Televizyon ve Müzik dünyasını biraya getirip, geniş katılımla yüzümüzü güldürdü. Bu yıl “Pantene” sponsorluğunda yapılan gece de usta oyuncu Halit ERGENÇ gecenin sunumunu yaptı. Adayların ve konukların günler önceden hazırlandığı gece de dünya ve Türkiye modasından en trend parçaları görmek mümkündü. Bu geceye katılanların hepsinin aynı şıklıkta olmadığı gözlerden kaçmadı. Rüküşlükte birbirleri ile yarışan konuklar da göz doldurdu.

42. Altın Kelebek ödülleri en şık ve rüküşleri listesi oldukça kabarık. Modayı takip eden insanların özellikle kombin odaklı izlenimleri bu aşamada bizlerin de değerlendirme yapmasında etken rol oynadı. Listeyi sizlere sunmak istiyoruz.

Altın Kelebek Şık ve Rüküşleri

Tülin Şahin: Gecenin kırmızı halı sunumunu yapan ünlü manken, düz saçları, sade makyajı ve altın sarısılı elbisesi ile göz kamaştırdı. Kıyafeti benzetmemiz gerekirse eğer Mısır tanrıçalarına benzer bir görünüm ve oldukça göze hoş gelen bir kombin ile karşımıza çıktı. Güzelliği ile göz kamaştıran isimlerin başında geliyordu.

42. Altın Kelebek Ödülleri - Tülin Şahin

42. Altın Kelebek Ödülleri – Tülin Şahin

Serenay Sarıklaya: Medcezir dizisinde gösterdiği oyunculukla 2. kez altın kelebeğini alan Sarıkaya, giydiği mavi-beyaz elbisesi ve helen tarzı saçları ile göz kamaştırdığı gibi trend ayakkabıları ile gecenin en şık isimleri arasında idi.

42. Altın Kelebek Ödülleri - Serenay Sarıkaya

42. Altın Kelebek Ödülleri – Serenay Sarıkaya

Çağatay Ulusoy: En iyi erkek oyuncu ödülünü alan Çağatay Ulusoy, her ne kadar farklı tarzdaki saçları ve sakalları ile karşımıza çıksa da giydiği modern takım elbise ile oldukça şık bir tercihte bulunmuş.

Bergüzar Korel: Pantene özel ödülünü vermek üzere sahneye çıkan Korel, Eşinin tutkulu bakışları arasında, gelinlilk benzeri beyaz elbisesi hafif dalgalı kabarık saçları ile süzülürken, asil duruşu ve zerafeti ile tüm ilgiyi üzerine çekti.

42. Altın Kelebek Ödülleri - Bergüzar Korel

42. Altın Kelebek Ödülleri – Bergüzar Korel

Beyazıt Öztürk: 42. Altın Kelebek Ödül gecesinde , Jüri Özel Onur Ödülü alan ünlü Komedyen, yine şaşırtmadı, siyah düz takım elbisesi ve yüzündeki kocaman tebessüm ile gecenin en çok eğlenenleri arasındaydı.

Hande Erçel: Son günlerde Güneşin kızları adlı dizide sergilediği “Selin” karakteri ile oyunculuğundan olduğu kadar güzelliğinden de sıklıkla söz ettiren Hande Erçel, tasarım elbisesi, özensiz topuz saçı ve dikkat çeken makyajı ile gençliği ve güzelliği ile adından söz ettirdi.

Öykü Serter: İşte benim stilimde sergilediği sunuculukla, yılın en iyi kadın sunucusu ödülünü alan Serter, beyaz dar kesim kuyruklu elbisesi, topuz saçı ile gecenin en sade isimleri arasındaydı.

Barış Arduç: Ünlü bir markaya ait olan siyah klasik takım elbisesi, yüzündeki sıcacık tebessüm ve yanındakı güzeller güzeli rol arkadaşı Elçi Sangu ile gecenin en şık adamları arasındaydı.

42. Altın Kelebek - Barış Arduç

42. Altın Kelebek – Barış Arduç

Kenan İmirzalıoğlu: Ödül vermek için gecede bulunan Kenan İmirzalıoğlu da kendine has şıklığı ile dikkat çekenler arasındaydı. Hayli karizmatik görünen İmirzaloğlu, şık smikoni ve asil duruşuşu ile sevenlerinden tam not aldı.

42. Altın Kelebek - Kenan İmirzalıoğlu

42. Altın Kelebek – Kenan İmirzalıoğlu

HAZIRLAYAN: Sezen ATAŞ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git