Asimetrik Kesim Gelinlik Modelleri

Asimetrik Kesim Gelinlik Modelleri
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 2.199 kez okundu.

ASİMETRİK GELİNLİK MODELLERİYLE 2016 NIN EN GÜZEL GELİNİ OLABİLİRSİNİZ

Düğün sezonu başladı bile. Şayet sizlerde bu sezon evlenecekseniz ve henüz daha gelinliğinizi seçmediyseniz eğer,  asimetrik model çılgın- modern gelinliklerden deneyebilirsiniz. Asimetrik gelinlik modelleri 2016 senesinde birbirinden güzel tasarımlarda ve formlarda çıkmakta karşımıza.  Genellikle dudak – straplez yaka formunda karşılaştığımız asimetrik gelinlik modelleri, önden başlayarak eğlenceli ve sevimli volanlarla arkada yere inerken, ön kısmında minicik eteklerle gözleri okşamakta.

Neşeli karaktere sahip, kıpır kıpır yerinde duramayan gelin adayları için biçilmiş kaftan olan bu  hareketli volanlı asimetrik gelinlik modellerini dehşetle tavsiye ediyoruz. Fakat daha sakin bir karaktere sahip gelin adaylarındansanız şayet, düz bir etek dönüşüyle önde kısa, arkada düz şekilde uzun eteğe sahip olan asimetrik gelinliklerden de tercih edebilirsiniz tabii ki.

Asimetrik Kesim Gelinlik Modelleri

Asimetrik Kesim Gelinlik Modelleri

Asimetrik gelinlikler,  tavır olarak  daha sevimli ve esprili gelinlik modelleri olduğundan,  fazla işleme-taş –pul ve boncuk kaldıran modellerden değildirler. Bu nedenle asimetrik  kesimli gelinliklerden giyecekseniz eğer,  gelinlik üzerinde tüller, tütüler ve otrişlerden yararlanabilirsiniz. Zira bu tarz aksesuarlar bu tarz gelinliklere en uygun olacak olan esprili aksesuar modellerindendir. Yanı sıra asimetrik gelinlik kullanacak olan gelin adaylarının, bacaklarının da oldukça uzun ve düzgün olması gerekmektedir. Çünkü asimetrik gelinliklerin ön kısmı mini boylarda olduğundan,  tüm bacaklarınızın güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Yanı sıra çok şık ve ışıltılı ayakkabılarla gelinliği tamamladığınızda, önden görüntü müthiş olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git