Balmain 2017 İlkbahar – Yaz Kreasyonu Görücüye Çıktı

Balmain 2017 İlkbahar – Yaz Kreasyonu Görücüye Çıktı
5 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 993 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir defile ile Balmain 2017 ilkbahar – yaz koleksiyonu resmen görücüye çıkarıldı. Yaz aylarının en beğenilen ve en çok takip edilen markalarından birisi olan Balmain, yine sıradışı tasarımları ile birlikte bayanların en çok üzerine düşecekleri markalardan birisi olarak dikkatleri çekecek gibi görünüyor.

Krokodil desenli parçalardan tutun da nakış işlemeli tarza kadar her türlü seçeneği sizlere sunan markalardan birisi olan Balmain, 2017 yılı yaz aylarında da sıra dışı modellerin en ciddi markalarından birisi olacak. Renk seçeneklerinde de hareketli bir yaz sezonunun geçeceğini zaten biliyorduk. Nitekim Balmain, bu beklentilerimize tam anlamı ile uyan seçenekleri ortaya çıkardı.

RENKLER HAVADA UÇUŞACAK

Özellikle koyu renkler üzerine eğilimin olacağı bir 2017 yaz ayının geleceğini net olarak söyleyebiliriz. Balmain, günlük kullanımdan ziyade özel günleriniz için tasarlamakta olduğu elbiseleri ile sektörünün en iyilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Defileden elde ettiğimiz bazı resimler ile öncelikle sizlere bu anlamda bilgiler sunmak ve modeller hakkında az çok fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Kahverengi, kırmızı, yeşil ve tonları özellikle bu senenin yaz aylarında bayanlar için en ideal seçenekler olacak gibi görünüyor. Balmain, özellikle extreme giyinmeyi seven ve özel günlerde ilgiyi üzerinde toplamak isteyen bayanlar için son derece mükemmel seçenekler sunmaya devam ediyor. Yukarıdaki defile görüntüleri ise çok yakın bir tarihten.

2017 ilkbahar – yaz modası ile alakalı olarak diğer markaların da kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirecekleri defileler ile birlikte bayanlara yeni yeni seçenekler sunabilmek için harekete geçeceği haberleri geliyor. Moda ile dolu bir hafta bizleri bekliyor hanımlar. 🙂

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git