Beren Saat Makyajı

Beren Saat Makyajı
17 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.380 kez okundu.

Bu yazımızda tüm bayanların merak ettiği unsurlardan birisi olarak dikkat çeken Beren Saat makyajı ile alakalı olarak en iyi seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Türkiye’nin en güzel kadınlarından birisi olarak gösterildiğini az çok net bir şekilde sizlere söyleyebiliyoruz. Herkes de bunu biliyor.

Beren Saat Makyajı

Beren Saat Makyajı

Beren Saat makyajı nasıl yapılır? Genel olarak sade makyaj teknikleri üzerine yoğunlaşan ünlü isim, cildini sıkıntıya sokacak her türlü uygulamadan mümkün mertebe kaçınma yoluna gidiyor diyebiliriz. Bununla birlikte abartılı görünümlerden de fazlası ile kaçınan bir isim olarak dikkat çekiyor. Makyajsız güzelliği de gerçek anlamda herkesi etkileyen isimlerden birisi.

Makyaj uygulamacılarının da söylediğine göre kendisine çok fazla makyaja gerek kalmadan mükemmel ötesi teknikler ile uygulama yapılabiliyor. Ancak tabi ki dizi ve filmlerde kullanmış olduğu seçenekleri de tüm bayanların ciddi anlamda merak ettiğini de söyleyebiliriz. Türkiye’nin en güzel bayanlarından birisinin makyaj sırları şu şekilde;

Beren Saat Makyajı Nasıl Yapılır

Beren Saat Makyajı Nasıl Yapılır

  1. Aşırı fondoten kullanmadan ciltteki olası sıkıntılar gizlenir.
  2. Pudra ile özellikle elmacık kemikleri ön plana çıkartılır.
  3. Kedi gözü makyajı ile bakışlar çok daha keskin hale getirilir.
  4. Dudak çevresinin hatları kalem ile belirginleştirilir. Koyu renk ruj ile dudaklar adeta patlama yapar.
  5. Saçlarda ise dalgalı uzun seçenekler fazlası ile dikkat çeker.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git