Bilek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bilek Topuklu Ayakkabı Modelleri
16 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.003 kez okundu.

2016 yılı geldi ve bayanlar özellikle bilek topuklu ayakkabı modelleri ile alakalı olarak araştırmalarına başladı. Yeni sezonda moda ayakkabı türleri dediğimiz zaman özellikle bilek kısmında biten ya da bilek kısmından bağlı topuklu ayakkabı modelleri bayanlar için son derece moda olacak. Özellikle koyu renkler yine elbiselerde olacağı gibi ciddi şekilde revaşta olacak.

2016 bilek topuklu ayakkabı modelleri incelendiği zaman özellikle koyu renkler üzerine eğilim son derece ciddi olacak. Bununla birlikte gelinlik altlarına bu tarz bir ayakkabı kullanmak istediğiniz zaman beyaz renge sahip düz ayakkabılar son derece moda olacak. Aynı zamanda yüksek platform ayakkabılar sizlere kısa vadede mükemmel seçenekler sunmaya yeterli olacak.

Topuklu ayakkabı modası özellikle 2013 yılından bu yana yeni modellerin ortaya çıkması ile birlikte çok farklı alanlara doğru yönelim içerisinde oldu. Bizler kısa vadede araştırmalarımızı tamamlayarak sizlere bilgi sunuyoruz. Topuklu ayakkabılarda 2016 yılında özellikle moda renkler koyu renkler olacak. Mavi tonları genel itibari ile ön plana çıkan renkler arasında olacak da diyebiliriz.

2016 Bilek Topuklu Ayakkabı Modelleri

2016 Bilek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yazlık bilek topuklu ayakkabı modelleri özellikle açık olduğundan dolayı sizlere klasik seçenekler sunacak. Ayakkabı tasarımları özellikle yurtdışında çok farklı tasarımlara büründürüldü. Ancak her ne olursa olsun ülkemizde bayanlar arasında klasik haline gelmiş modeller söz konusudur. Bilekten bağlı ayakkabılar özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Ayakkabılarda özellikle süet desenler fazlası ile yaygın olacak. Bunun dışında deri kullanımlar yine her sene olduğu gibi tercih sebebi olabilir. Rugan ayakkabılar genel itibari ile 2013 yılından bu yana bayanların çok fazla ilgisini çekmemeye başladı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git