Burçlara Göre Güzellik Sırları

Burçlara Göre Güzellik Sırları
4 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.096 kez okundu.

Burçların kendilerine özel bölgeleri vardır. Bu bölgeler çoğu zaman hatta her zaman herkeste aynı yerdir. Eğer yüzünüze, kişiliğinize ve yaşam stilinize göre makyaj ve güzellik hataları yapıyorsanız o zaman burcunuzun size olan ip uçlarını hala keşfedememişsiniz demektir. Burcunuz size hangi bölgeniz için ne tür bir aksesuar takacağınızı, hangi tür renkler giyinip nasıl makyaj yapmanız gerektiği konusunda aslında her şeyi belirtiyor. Peki nedir bunlar? Haydi hemen bakalım.

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Özellikle güzellikleri ve giysileriyle dikkati çekmek onlar için başlı başına bir zevktir. Koç burcu bir kadının güzellik silahı Saçlarıdır.

Güzelliğinizin sırrı: Burcunuz gereği sıcak sayıldığınızdan, bu dinamik ve kendinden emin tutumlarınızı ön plana getirecek cildinizi tazeleyecek bir bakım var: Yeşil çay, kırmızıbiber, kapari, köknar, çörek otu, hanımeli, pırasa, sarımsak, soğan, hardal otu.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadınları boğazlarına düşkün oldukları için biraz kiloludurlar. Kolay kolay yemek seçemezler. Sizin için önemli olan, herkesten farklı görünmektir. Boğa burcu bir kadının güzellik silahı Bakışlarıdır.

Güzelliğinizin sırrı: Makyaj yapmak size göre en zevkli uğraştır. Parlak ve ışıldayan renkleri gözlerinize vurgularsınız kilolarınız geride kalır. Papatya, ıhlamur, tarçın, mısır, buğday, tüm kepekli tahıllar. Aralarında sevmedikleriniz olabilir ama size yararlı olabileceklerini bilmelisiniz.

İkizler Burcu Kadını

İkizler çoğunlukla ince ve uzun tiplerdir. Değişimden hoşlanırlar ve olumlu olacağını hissederler. Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Herkesin kolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerek insanları şaşırtırlar. İkizler burcu bir kadının güzellik silahı Gamzeleridir.

Güzelliğinizin sırrı: Bal maskesi. Kırmızı pancar suyu, lavanta çiçeği, havuç, yeşil fasulye,mısır fıstık, şalgam, rezene, anason,papatya…

Yengeç Burcu Kadını

Yengeçler tamamen sürprizlerle doludur. Bir an çekingen; bir an oldukça girişken olabilirler. Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Buna rağmen yine doğal bir hava sergilerler, çünkü tipinizi (kişiliğinizi) yabancılaştırmayı hiç sevmezsiniz. Yengeç burcu bir kadının güzellik silahı Çekiciliğidir. Az makyaj yapmak yerine fazla yapmayı yeğlersiniz.

Güzelliğinizin sırrı: Aromaterapi, marul, turp, adaçayı, dereotu, pirinç elementinize iyi gelmektedir.

Aslan Burcu Kadını

Koç burcu kadını gibi güzelliklerini ön plana çıkartmak isterler. Hepsi bir kraliçe gibi görünmeye bayılır. İlgi çekmek onlar için çok önemlidir. Sosyal, âşık, tutkulu bir kadın olarak göze çarpar. Spot ışıklarının kendi üzerinde olmasından hoşlanırlar. Gür saçları ve insanlara tepeden bakışlarıyla kendilerini hemen belli ederler. Aslan burcu bir kadının güzellik silahı Cildidir.

Güzelliğinizin sırrı: Nar suyu, ceviz, nane, lavanta, papatya, badem.

Başak Burcu Kadını

Başak kadını koyu renk derin bakışları ve beyaz tenleriyle hemen dikkat çekerler. Her zaman şık ve tarz sahibidirler. Bir arkadaş topluluğunda sürekli gözler Başakların üzerindedir. Cildiniz çoğunlukla yumuşak, ince ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Başak burcu bir kadının güzellik silahı Yoğurt‘tur.

Güzelliğinizin sırrı: Şerbetçiotu, fındık, ceviz, kakule, nane, kereviz, adaçayı vazgeçemedikleriniz olsun.

Terazi Burcu Kadını

Zaç yağın ayrıcalıklı kadını Terazi… Güzellik Tanrıçası Venüs’ün kontrolündeki Terazi burcu kadını… Terazi burcu kadını kendi çekiciliğinin farkındadır. Tenlerine bakmaları para harcamaları onların özellikleridir. Neler yapabileceğini de iyi bilir. Çevresine hayranlık uyandırır ve bundan zevk alır. En sevdiği renk siyahtır. Saç renginizi de sık sık değiştirirsiniz. Başak burcu bir kadının güzellik silahı Porselen cildidir.

Güzelliğinizin sırrı: Parfümlü hoş koku yağları, papatya, böğürtlen, çilek, üzüm, elma, tahıllar, maydanoz, zeytinyağı maskesi.

Akrep Burcu Kadını

Akrepler cesur hareketleri ve herkese meydan okuyan bakışlarıyla kendinden emin bir görüntü sergilerler. Partner de akrep doğumlu ise talihli sayılır. Dinamik ve enerjiktir. Su elementinin belirgin ve ince yüz hatlarına sahiptirler. Akrep burcu bir kadının güzellik silahı Gizemidir.

Güzelliğinizin sırrı: Yanakları, dudaklar ve tırnakları öncelikleridir. Gül pembesi ile tonlandırın. Keyfinizi canlandırdığı için özellikle parfümlere ve kokulu banyo keyiflerinde de hayalciliğinize sarılırsınız. Sizin elementinize uymakta ve güzelliğinizin altını çizmektedir.

Yay Burcu Kadını

Özgürlüklerine düşkün. Spor aktivitelerinden büyük zevk alırlar ve enerjileri hiç bitmez, sürekli bir yerden başka bir yere koştururlar, yeniliklere açıktırlar. İşlerine bağlı ve azimli olmaları sayesinde iş hayatlarında iyi konumda olurlar. Yaylar uzun ve atletik bir yapıya sahiptirler. Yay burcu bir kadının güzellik silahı Eenrjidir.

Güzelliğinizin sırrı: Karanfil, zeytinyağı, dut, karahindiba, greyfurt, üzüm, sarımsak, tarçın…

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak kadını tutucu sayılır. Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevk duyarlar. Çoğunlukla ince yapıya sahip olurlar Özellikle spor giysileri çok severler. Kahverengi vazgeçemedikleri tek renktir. Burçlarının en büyük özelliği ne istediklerini bilmeleridir. Alışverişte onlar için fiyat değil, kalite önemlidir. Oğlak burcu bir kadının güzellik silahı Ayran ve Süt Ürünleridir.

Güzelliğinizin sırrı: Menekşe, soğan, mısır, maydanoz nane, ayva, sarmaşık, otlu bitkiler.

Kova Burcu Kadını

Bu burcun kadınları için en önemli şey rahat edebilmeleridir. Modadan çok kendi rahatlarını düşünürler. Hastalıklardan çabuk etkilenirler. Cildiniz çoğunlukla yumuşak ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır, ancak “bakım” konusu hiç de size göre değildir, çünkü siz daha çok fikirleriniz ve planlarınızla uğraşmayı tercih edersiniz. Ayrıca her zaman güzelliğinize ayıracak zamanınız da yoktur. Kova burcu bir kadının güzellik silahı Gözleridir.

Güzelliğinizin sırrı: Vitaminler, ıhlamur, yeşil bitkiler ve kivi vazgeçemediğiniz olsun.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla girdiği ortamlarda beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Romantik yanları daha çekicidir. Balık burcu bir kadının güzellik silahı Yumuşak ve Ahenkli Hareketleridir.

Güzelliğinizin sırrı: Teni beyazlatan yulaf maskesi. Taze sıkılmış meyve suları. Yine ıtır otu yağı mucizeler yaratabilir. Birkaç damlasını kahverengi bir şekere damlatın veya bir kaşık bala katın. Mercanköşk bitkisinin yağı banyonuzda deneyebilir sonra mükemmel bir uyku çekebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git