Chanel 2016 – 2017 Modası Fotoğraf Çekimleri Küba’da

Chanel 2016 – 2017 Modası Fotoğraf Çekimleri Küba’da
27 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.003 kez okundu.

Chanel modası gelecek seneyi yine kasıp kavuracak gibi görünüyor. Yeni sezon ürünleri için hazırlıklarını tamamlayan ve defilesini de Küba’da gerçekleştiren Chanel, 2016 – 2017 sezonu için katalog çekimlerini de yine Küba’da gerçekleştirme kararı alarak çalışmalarını tamamladı. Konsept ve giyim seçenekleri konusunda uyum arayan marka, insanların beğenisini ciddi anlamda kazanacak gibi görünüyor.

Stella Tennant ve Mica Arganaraz gibi yıldız isimlerin yer aldığı katalog çekimleri son derece eğlenceli dakikalara sahne olduğu gibi aynı zamanda marka için de fark yaratan bir deneyim olarak dikkat çekti. Farklı konsept fotoğraflar ile sevenlerinin karşısına çıkma amacı içerisinde olan Chanel, bunu fazlası ile başaracak gibi görünüyor.

Chanel 2016 – 2017 Katalog Çekimleri

Fotoğraf çekimlerinin keyifli anlara sahne olması ve bununla birlikte markanın en yeni giyim ürünlerini ve yeni sezon trendlerini bu katalog ile insanlara sunması da ayrıca dikkat çekici unsurlaran birisi. Küba’da gerçekleştirilen defileye dünyanın dört bir yanından moda tutkunlarının da çok ciddi bir ilgisinin olduğunu biliyoruz. Nitekim defile sonrası da oldukça hareketli bir süreç yaşandı.

Göz alıcı ve abartılı modellerden ziyade günlük giyim tarzına daha yatkın bir şekilde ilerleme yoluna giden markanın kalite anlamında da dünyanın en iyilerinden birisi olarak ön plana çıkması ayrıca fazlası ile önem arz eden konulardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Yukarıdaki resim galerisini mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git