Cilt Lekelerinden Kurtulma Yolları

Cilt Lekelerinden Kurtulma Yolları
25 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.189 kez okundu.

Bu yazımızda sizlerle birlikte cilt lekelerinden kurtulma yolları ile alakalı olarak en yeni seçenekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Yaz ayları geldiğinde ve güneş her yeri yaktığında bayanların ciltlerinde de kuruluk meydana gelir. Bu kuruluk bakımsızlık ile birlikte zaman içerisinde birçok farklı leke oluşumunu tetikler.

Cilt bakımı her bayanın mutlak surette üzerine düşmesi gereken unsurlardan birisidir. Cilt lekeleri dediğimiz zaman bu başlık altında birçok farklı nedeni inceleyebilir, birçok farklı bakım tekniğini de uygulayabiliriz. Özellikle siyah noktalar bayanların en nefret etttiği “Sinek küçüktür ama mide bulandırır” tabirine en net şekilde uyan cilt sıkıntılarından birisi olarak dikkat çeker.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt lekesi problemi genel itibari ile bakımsız ciltlerin yaşadıkları sıkıntılardan birisi olarak dikkat çeker. Ancak yöntemleriniz her zaman olduğu gibi yine fazlası ile var. Gözeneklerinizden tutun da ciddi lekelerin çözümüne kadar tüm sorunlarınızı çözebilmek amacı ile öncelikle bir CİLT BAKIM UZMANI tarafından muayene edilmeyi unutmayın. Sonrasında ise bizim önerilerimiz şu şekilde listelenecektir…

  1. Cildinizde meydana gelen renk farklılıkları zaman içerisinde büyük sıkıntı anlamına gelir. Bu sorunlardan kurtulabilmek için Scrub Peeling Maskeleri kullanarak sorunlarınızdan uzaklaşın.
  2. Leke tedavisinde cildinizdeki ölü hücreleri yok etmek önemlidir. AHA adı verilen meyve asitleri ve doğal ürünleri kullanarak A vitamini takviyesi ve yeşil çaylar ile cilde dayanıklılık kazandırabilirsiniz.
  3. Dudak üstünde meydana gelen lekeler genel itibari ile güneşli havalarda ortaya çıkar. Güneş kreminizi kaliteli seçmeniz bu anlamda sizleri koruyan unsurlardan birisi olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git