Dizüstü Çizme Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Dizüstü Çizme Modelleri Nasıl Kombinlenir?
8 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.892 kez okundu.

İlk örneklerini 2013 yılında gördüğümüz “Dizüstü çizmeler” (Thigh-High Boots) 2016 kışının favori parçaları arasında gösteriliyor.

Bu yazım, bir hevesle alıp bir türlü kombin yapamadığımız dizüstü çizmelerimizi nelerle kombinleyebileceğimiz hakkında Dizüstü çizmeleri sokak modası ile nasıl birleştiririz ? Dizüstü çizmelerle feminenliği nasıl yakalarız..vb konularda sizlere fikirlere sunmaya çalışacağım.

Kullanan her kadına fazlasyla feminenlik katan dizüstü çizmelerin süet, deri veya jarse malzemledan üretilmiş örnekleri mevcut. Etek ve elbiselerle mini tulum veya şortlarla nokta atışı yapılarak kombinlemek için harika bir kış.

Tabi henüz bir dizüstü çizmesi olmayanları da unutmamak gerek. Kim bilir belki bu yazıdan sonra kaliteli bir dizüstü çizme satın almak için hemen harekete geçerler.

2016 Dizüstü Çizme Modelleri

2016 Dizüstü Çizme Modelleri

Karşınızda 2016 kışında dizüstü çizme kombin önerileri..

Önerilere başlamadan önce bir uyarıda bulunmakta fayda var. Kadınların vücutlarını iyi tanıması gerekiyor. Vücut yapınızdan ziyade bacak boyunuz önemli bir kriter. Eğer benim gibi ortalama boya sahipseniz daha kısa çizmeleri tercih etmekte yarar var. Dizüstü çizmeleri daha çok uzun ve ince bayanları arkadaşlarımız tercih etmeli aksi taktirde sadece çizme giymiş gibi bir tablo çıkıyor ortaya.

Oversized Kazak – Triko Elbiseler

Streç çizmeleriniz ile sezonun trend renkleri arasında olan gri bir kazak elbiseye kim hayır der ki!. Şık kaşe bir kaban ve hafif dağınık toplu saçlar. Oldu size bir moda ikonu!

Etek ve Elbise Hareketi

Süper mini eteğiniz yada uçuşlu elbisenizle dizüstü çizmeler harika oluyor haberiniz olsun. Tabi burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta etek boyu, etek boyunuzun ne çok kısa ne de çok uzun olmaması gerektiğidir. Çizme ile etek arasında kalan 5-6 cm lik boşlukta çıplak bacağınızın görünmesi olayı bitiriyor.

Daracık! Skinny ve Taytlar

Daracık kotunuz yada taytınızın üzerine giydiğiniz gömlekle yada kazakla ne kadar da sıcak, dişi görünürsün kim bilir.

Şortlar Fora

Yazın çok kısa diye giymeye çekindiğimiz, çok abiye diye giyemediğimiz kalın diye giymeye üşendiğimi ne kadar şort varsa gardolaptan çıkarma zamanı. Şortunuz ve gömleğiniz ile yada şortunuz ve pançonuz ile ne kadar da modayı takip eden biri olacaksınız.

Hiç sönemeyen Ateş: Tulumlar

Hepimiz bir şekilde ya tulum giydik, yada giymeye heves ettik. Benim gibi yuvarlak hattı kadınları en sevdiği parçadır tulumlar. Hayal edelim minicik tulumunuz, streç çizmeniz ve trençkotunuzla modayı sokağa getireceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git