Dünyaca Ünlü Modacılar Kimler?

Dünyaca Ünlü Modacılar Kimler?
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.625 kez okundu.

Türkiye genelini incelediğiniz zaman artık moda olmazsa olmazlardan birisi haline gelmiştir. Özellikle bayanların en çok dikkat çektikleri unsurlardan birisi olarak da ön plana çıkan moda, zaman içerisinde farklı isimlerin ortaya çıkması ve yeni solukları da beraberinde getirmesi ile birlikte çok farklı bir sektörel yapılanmanın ortaya çıktığını da rahatlıkla söyleyebiliriz sizlere.

Dünyaca ünlü modacılar ile alakalı olarak fikir edinmeniz için sizler adına bu yazımızda bilgiler derledik. Yerli modacılarımız ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde sizleri bilgilendireceğiz ancak bu yazımızda modayı koşturan isimleri çok daha yakından inceleyeceğiz. Moda dediğimiz zaman sizin aklınıza ilk olarak hangi şehir geliyor?

Paris modası ve Milano modası bu anlamda dünyayı koşturan ve her sene defilelerin merak ile beklendiği şehirlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile internet üzerinde de en çok araştırılan konulardan birisi olduğundan dolayı bizde sitemizin geniş kapsamlı içeriği sayesinde sizlere bu anlamda bilgi sunma amacı içerisine girdik de diyebiliriz.

Dünyaca Ünlü Modacılar Kimler?

Agatha Ruiz de la Prada

Agatha Ruiz de la Prada

Agatha Ruiz De La Prada: İspanya’nın en ünlü modacısı olarak tabir edilen ünlü isim, kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya geneline yayılmış ve kreasyonları ile birlikte herkesi kendisine hayran bırakmıştır.

Anna Molinari

Anna Molinari

Anna Molinari: İtalya modası dediğimiz zaman herkesin aklına ilk gelen isimlerin başında gelir. Ünlü modacılardan birisi olan Rosella Tarabi’nin de kızı olarak tanınan modacı, ülkemize yakınlığı ile de ciddi anlamda tanınan bir isimdir.

Christian Dior

Christian Dior

Christian Dior: Moda tarihinin görmüş olduğu en eski ve en iyi erkek modacılardan birisidir. Fransız modacı, zaman içerisinde Dior markası ile günümüze kadar gelmeyi başarmış dünyanın en iyi modacılarından birisi olarak kabul edilmektedir.

Donna Karan

Donna Karan

Donna Karan: Günümüzde hala tasarımlar çıkaran dünyanın en iyi Amerikalı modacılarından birisi olarak tabir edilir. Kreasyonları çıkarılacağı zaman dünya genelinden birçok kişi mutlaka katılım göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git