Duvaklı Gelinlik Modelleri

Duvaklı Gelinlik Modelleri
2 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.350 kez okundu.

Bir gelinliğin süslemesi, kabarık olması ve görkemi bir yana, o gelinliğin duvağının gösterişi tek başına dahi bir bayanı imrendirmeye yeter. Tabi ki de bir gelinliğin en önemli noktası duvağı olmalıdır. 2016 duvaklı gelinlik modelleri arasında uzun ve ihtişamlı duvaklar bulunmaktadır. Duvak ne kadar uzun olursa gelinlik o kadar mana taşır ve harikalaşır. Geçtiğimiz yıllarda kısa duvaklar moda olmuş ve çok kullanılmıştı. Hatta yalnızca yüzü buruna kadar kapatan duvaklar piyasada çok vardı. Onlarda çok şık duruyorlardı ama her yüz biçimine uygun değillerdi. 2016’da gelinliklerdeki duvak modelleri tekrar uzunlaştı. Bunun yanında şapkalı ve uzun duvaklı gelinliklerde dikkat çekmeye başladı.

Çok uzun duvaklı gelinlik modelleri ve kenarından sarkan dantel işlemeli ayrıntılar gelinlik modelleri kadar göz alıcı olmuştur. Geline ve bulunduğu ortama çok yumuşak, romantik bir hava veren dantel ayrıntılar, hayal ettiğiniz gelinlikleri gerçeğe dönüştürecek hoşlukta olmaktadır. Duvak seçerken saçlarınızı yaptıracağınız modelle en uygun şekilde kombin etmeyi unutmamak gerekir. Mesela gelinliği katlı ve kabarık modellerde seçmişseniz ya da prenses model dediğimiz kabarık tüller kullanılmışsa, takılacak duvağın yerlerde sürünmesine ve çok uzun olmasına ihtiyaç duyulmaz.

Bu senenin uzun duvaklı gelinlik modası tesettürlü hanımların giydiği gelinliklerden, dekolteli gelinlik modellerine kadar büyük bir itina ile tasarlanmış durumda. Bu seneki duvaklarda dantel ayrıntıların dışında taşlı işlemeler de mevcuttur. Kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan en güzel duvaklı gelinlik modelleri seçenekleri bol miktarda tasarlanmış.

Duvaklı Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git