Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır?

Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır?
29 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.947 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Elçin Sangu makyajı üzerine detayları çok daha yakından inceleyeceğiz. Kiralık Aşk dizisinde Defne karakterine hayat veren ve kısa zaman içerisinde herkesin sevgilisi hale gelen Elçin Sangu, makyajı ile birlikte tüm genç bayanların örnek aldığı isimlerden birisi olarak da dikkat çekmeyi başardı.

Elçin Sansu makyajı nasıl yapılır? Aslında kendisi son derece sade bir makyaj ile televizyon ekranlarında karşımıza çıkıyor. Dizi içerisinde bazı sahnelerde makyajsız olarak karşımıza çıkan ancak duru güzelliği ile herkesi etkileyen Sangu, aslında sizlerin sandığı kadar kat ve kat makyaj ile karşımıza çıkmıyor. Son derece ince işçilik ve güzel bir göz ile inanılmaz hale geliyor.

Elçin Sangu Makyajı

Elçin Sangu Makyajı

Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır

Elçin Sangu Makyajı Nasıl Yapılır

Elçin Sangu Makyaj Tekniği

Elçin Sangu Makyaj Tekniği

Tabi ki hemen hemen her dizi oyuncusunda olduğu gibi kendisi de yüzünde ki bazı sorunları kapatabilmek için fondoten kullanıyor. Fondoten genel olarak cilt sorunlarının kapatılması için son derece iyi seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Genel olarak aşağıdaki teknikler uygulanmaktadır;

  1. Cilde öncelikli olarak hafif bir pudra ile rahatlık kazandırılır.
  2. Sonrasında fondoten ile cilde son derece ince bir tabaka atılarak cilt sorunları kapatılır.
  3. Elmacık kemikleri ile öne çıkan Elçin Sangu için bu bölgeye koyu renk bir fırça uygulaması yapılır.
  4. Göz çevresine hafif kalın bir kalem hattı çekilerek bakışlar daha keskin hale getirilir.
  5. Dudakların biraz daha fazla ön plana çıkması için ise yine kalem ile kenarlara belirginlik kazandırılır. Ruj ile daha dolgun bir görüntü elde edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git