En Güzel Tankini Mayo Modelleri

En Güzel Tankini Mayo Modelleri
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.682 kez okundu.

Sene trendi tankinilerle artık denize girerken çok farlı görünebilir ve plajlarda parmakla gösterilen bayanlardan olabilirsiniz. Yakın zamana kadar ülkemizde olmayan ve son senelerde satışına başlayan tankini mayo modelleri, alt ve üst parça olmak üzere iki parçadan oluşmakta.  Tankinilerin alt kısmı slip, tanga ya da mini şort formlarında olabilmekte. Üst kısmı ise şık askılı atlet bluz formlarını anımsatıyor.  Denize girerken daha spor bir görüntüye bürünmek isteyen bayanlar için oldukça kullanışlı olabilecek olan tankiniler, aynı zamanda fazla kilolarından şikayetçi olan bayanlar için, iki parçalı formuyla fazla kiloları kapatabilme özelliğine de sahip.

Tankiniler floral desenler, grafik desenleri, geometrik, şal, puantiye desenleri, batik desenler,  blok desenler gibi her türlü desenlerde çalışılmış. Yanı sıra sene trendlerinden düz renklerde trend pembeler, trend maviler, lame-dore ışıltıları ile de karşımıza çıkabilmekte. Bunun beraber tankinilerin askılı üst ve mini slip şort formlarında olan modelleri, denize girmediğiniz zamanlarda da gayet sportif bir takımı andıran görüntülerde. Bu yüzden hem denize girerken, hem yürüyüş yaparken, hem spor yaparken, hem de plaj voleybolu oynarken de rahatça kullanabilirsiniz.

2016-En-Güzel-Tankini-Mayo-Modelleri

Şayet  karın kısmınızda fazlalığınız var ise, tankini modellerinden iç içe geçmiş blok desenli olanlardan,  grafity desenlilerden ve labirent çizgili ve geometrik desenli karma desenlilerinden kullanmalısınız. Zira bu tarz desenler göz yanılmasına sebep olarak sizleri daha zayıf gösterecek ve  desen sayesinde dikkatleri dağıtacaktır. Tek renkli, iki renkli, desenli veya ebruli tankini modellerinin arasında mutlaka size de yakışacak bir model olacaktır.

2016 En Güzel Tankini Mayo Modelleri

Resim galerisindeki modelleri bonprix.com.tr’den alınmıştır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git