En iyi yüz kremi nasıl olmalı?

En iyi yüz kremi nasıl olmalı?
4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.085 kez okundu.

Cildinize uygun en iyi krem hangisi sorusunun cevabı çok basittir aslında. Yüzünüze sürdüğünüzde cildinizin nefes aldığı hissini vererek sizi rahat hissettiren krem en iyi kremdir. Çünkü bazı kremler ne kadar kaliteli olursa olsun cildiniz onu kabullenmiyor. Mesela kimyasal içerikli kremler ne kadar etkili olursa olsun belli bir zaman sonra cildinizde olumsuz etkilere neden olmaktadır. Ayrıca kimyasal kremlerin besleyiciliği ve yararları doğal kremlere yetişemez bile. Ama siz ille de kimyasal krem kullanacağım diyenlerdenseniz, katı kıvamlı kremler yerine jel kıvamında olanlarını seçin ve bir süre kullandıktan sonra biraz ara vererek cildinizi dinlendirin. Çünkü bu tür kremleri bu şekilde kullanmak cildinize daha az hasar verir.

Yüzünüde Kullanacağınız Ürünlerde Dikkat Etmeniz Gerekeneler…

Peeling

Peeling yapmadan önce kullandığınız ürünün sertlik derecesini bilmeli ve ona göre temizlik yapmalısınız. Çünkü peeling ile cildin üst tabakası soyulduktan sonra alt tabakasının zarar görmemesi gerekmektedir.

Cilt Beyazlatıcılar

Gelelim cilt beyazlatıcı kremlere; bu kremlerin uzun zaman kullanılmasının, ileride ciltte kalıcı hasarlara ve çok farklı hastalıklara neden olma riskinden dolayı dikkatli kullanılması gerektiğini unutmayın.

Doğal Ürünler

Sözün kısası, cilt için en etkili ve en iyi krem, doğal yiyecek ve içecekler kullanılarak yapılandır. İnsan bedeni topraktan geldiği için, topraktan gelen ürünleri cilde uygulamak her zaman daha etkili sonuçlar vermektedir. Bu nedenle dalından koparılmış bir elmanın yanık izine etkisi sizin dünyalar kadar para vererek aldığınız kremden daha fazladır. Tek yapmanız gereken doğru kullanımdır. Kimyasal içerikli ürünlerin içinde doğal malzemeler de kullanılmıştır, ancak etkilerini artırmak için eklenen kimyasalların belli bir zaman sonra cildinizde yaratabileceği olumsuzlukları da unutmayın. En iyi yüz kremi cildinizin en çok sevdiği ve etkilerini aynalara yansıttığı kremdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git