En Şık Abiye Gece Çantası Modelleri

En Şık Abiye Gece Çantası Modelleri
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.917 kez okundu.

Abiye gece çantaları, 2016 sezonunda en göz kamaştırıcı halleriyle çıkıyor karşımıza.   Baştan aşağıya sawarowskylere bulanmış gece çantalarından tutunda, payetlerle donatılmış olanlar, süet gece çantası modelleri, incilere bezenmiş gece çantaları, zincirlerle detaylandırılmış ya da  muştalı- yüzük saplı çantaların her biri de güzellikleriyle  bizi bizden almakta. Birbirinden hoş parıltılı, şık ve göz alıcı bu  gece çantalarını acaba  nasıl seçmeli ve kullanmalıyız?…

Öncelikle baştan aşağıya şıkır şıkır bir tarza bürünmeden, her şeyi yerli yerince sade bir şıklık içinde kullanmak istiyorsanız şayet, üzerinizde bulunan  “star” parçayı seçmelisiniz. Örneğin bu konuda özel davetlerde veya düğünlerde giyeceğiniz tuvaletinizi mi öne çıkaracaksınız, yoksa ayakkabı ve çantanızı mı ön planda kullanacaksınız buna karar vermelisiniz. Zira bu çok önemli bir konu.

Bu konuya karar verdikten sonra her şey yerli yerine oturacak ve ölçülü bir kombin oluşturmuş olacaksınız. Örneğin davet kombininizde ışıl ışıl payetlerle, işlemelerle ya da taşlarla kaplı bir elbise seçecekseniz,  ışıltılı çanta kullanma seçeneğiniz ortadan kalkacaktır. Fakat şayet düz bir gece tuvaleti giyecekseniz,  ışıl ışıl taşlı, boncuklu ya da işlemeli gece çantalarından rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Abiye Gece Çantası Modelleri

Bu arada hemen söyleyelim, siyah ve yeşil tuvaletlerle: gold,  yani altın rengi ışıltılı çantalar

Gece mavisi ve pembe tonlarındaki tuvaletlerle: gümüş frengi ışıltılı çantalar

 Açık mavi tonlarındaki tuvaletlerle: bronz rengi ışıltılarına sahip gece çantaları çok iyi gitmekte.

En Şık Abiye Gece Çantası Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git