Erkekleri Etkilemek için 10 Etkili Yöntem

Erkekleri Etkilemek için 10 Etkili Yöntem
8 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.841 kez okundu.

Birçok konuda partnerine ya da karşıt cinse kendini ispatlamak için şekilden şekle giren erkekler, aslında kedicik taraflarıyla da sürekli okşanmayı beklerler. Eğer onların bu zayıf noktalarını  keşfettiyseniz,  10 adımda düzgün ve uzun soluklu yürüyecek bir ilişkinin anahtarını da elinize geçirmişsiniz demektir.

GÖRKEMLİ VE FRAPAN OLUN

Erkeklerin kendine bakan çekici ve güzel bayanlardan gözlerini alamadığı, bugün herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. Dolayısıyla  “ben onun iç güzelliğine aşığım” klişeleri çoktan geride kalmış durumda. Bu yüzden gelin, hem içiniz güzel olsun ama dışınızda mutlaka bakımlı olsun. Dolayısıyla pırıl pırıl canlı renklere boyanmış uzun bakımlı saçlar, kırmızı ojeli uzun tırnaklar, sıkı vücut formları, stiletto ayakkabılar ve  leoparlı  seksi giysiler erkekleri hep  kendine çeker.

ÇOK KONUŞMAK YERİNE ONUN GÖNLÜNÜ OKŞAYIN

Bayanların çoğu çok konuşsa da maalesef ki erkeklerin çoğu da boş konuşan ve sürekli alakasız konuları tekrar edip duran bayanlardan hoşlanmaz. Bu yüzden konuştuğunuz konuları onların da ilgisini çelecek ortak konulardan seçmeli ve bu konuda belirli bir sinerji yakalamalısınız. Örneğin sürekli moda, kılık, kıyafet ya da arkadaşlarınızla ne yaptığınızdan bahsettiğinizde onu sıkılabileceğini unutmamalısınız. Ayrıca bol bol böyle şeylere nefesinizi yoracağınıza arada birde olsa ona güzel sözler söylediğinizde de nasıl yumuşayacağını takip edebilirsiniz.

erkegi-elde-etmek-icinKOVALADIKÇA KAÇAN ATEŞ BÖCEĞİ MİSİN?

Erkekler ara- sıra belli etmeseler de kaç-kovala oyunlarını sever. Bu yüzden cilveleşmek adına zaman zaman kendinizi geri çekebilir ve ne kadar ilgiye muhtaç zarif ve naif bir varlık olduğunuzu ona hatırlatabilirsiniz. Bunun onunda hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.

ANNESİNE DE İYİ DAVRANMAYI UNUTMAYIN!

Erkekler annelerine değer veren varlıklardır. Bu yüzden kaleyi içerden fethetmek istiyorsanız, arada bir annelerinin de gönlünü okşamalı ve onu da hoş tutmanız gerektiğini unutmamalısınız.

KIZ TRİBİ Mİ ODA NE?

Kızlar tribi çok sevse de, erkekler de bir o kadar  sevmez ve üstelikte bu durum sizlerden uzaklaşmasına sebep olabilir. Ünlü atasözünü de unutmamanız gerekir ki ”fazla naz aşık usandırırmış” Bu yüzden de trip yerine  enerjinizi yukarda ki şıklarda bahsettiğimiz gibi  kaç kovala oyununa saklasanız sizin için daha iyi olacaktır.

FARKLI MÖNÜLERLE ÖNCE GÖZÜNÜ DOYURUN

Erkekler güzel sofralardan ve leziz yemeklerden çok hoşlanır. Bu yüzden ona yemek pişirirken şık ve görkemli sofralarla önce gözünü doyurup, şahane tatlarla da midesini doyurmalısınız.

BECERİKLİ VE AKILLI

Kimileri, erkekler akıllı kadınlardan hoşlanmaz dese de, bu büyük bir yanılgıdır. Tam da tersine olacak şekilde erkekler günümüzde becerikli, işini bilen, eli çabuk ve işini yaparken zihnini de kullanan, kısacası kendi ayakları üzerinde durabilen yani tabiri caizse “mız-mız” olmayan kadınlardan çok hoşlanmaktalar.

erkek tavlamaUYUMLU AMA HEYECANLI

Şunu belirtmemiz gerekiyor ki çiftler arasında yakalanacak olan uyum çok önemli bir unsurdur. Fakat uyumun yanında heyecan da çok önemli ikinci unsurdur. O halde uyum ve monotonluk arasında çok ince bir çizginin varlığı çıkıyor ortaya. Burada ölçüt size kalıyor. Erkeğinizi iyi tanıyın ve uyum konusundaki sinerjiyi yakalarken, arada bir içine de heyecan katmayı unutmayın.

KISKANDIRMAYA ÇALIŞMAKTAN VAZ GEÇİN

Şunu peşin peşin belirtelim ki erkekler kıskandırmaya çalışma oyunlarından hiç mi hiç haz etmezler. Maazallah bu şaka yapıyorum derken başka bir şeye  de dönüşebilir. Bu yüzden siz siz olun sakın ola ki onu başka hemcinslerini kullanarak kıskandırmaya çalışmayın! Bu tür dikkat çekme oyunlarını aklınızı kullanarak daha yaratıcı şekilde kurun.

DAİMA KENDİNİZİ YENİLEYİ

Son olarak ta sevdiğiniz kişinin aklını, başka silüetlerin ve başka resimlerin çelmesine izin vermeyin ve bu yüzden de kendinizi sürekli yenileyin. Örneğin saçlarınızı belirli periyodlarda kendinize yakışan ve onunda seveceği başka renklere ve şekillere çevirin. Ara sıra kendinize farklı giysiler alın. Makyaj trendinizi yenileyin. Küçük gibi görünen bu detaylar onun aklını başkalarının karıştırmasına ve meşgul etmesine izin vermeyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git