Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.111 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli bayan okuyucularımıza erkekleri etkilemenin yolları ile alakalı olarak birkaç tüyo sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Bir bayan için detayları incelemek gerekirse erkeği etkilemenin en önemli yolu fiziki görünüm ve güzellik detaylarının ön plana çıkması desek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız.

Erkekleri baştan çıkarmak için kadının elindeki en büyük silah duruşudur. Yani erkeğin kadında baktığı ilk şey güzelliktir genellikle. El ve ayakların bakımlı olması, saçlar, giyinme tarzı ya da bu gibi aklınıza gelebilecek diğer seçenekler bayanların erkekleri etkilemesi önünde olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çeker. Kısacası görünüm her şeyden önemli bir detaydır.

Bununla birlikte konuşma tarzınız da erkekler için önemli bir detaydır. Görüntü olarak erkeğin gözünü alabilecek noktaya geldi iseniz bu aşamada dikkat çeken bir diğer detay da konuşma şekliniz, üslubunuz ya da bu gibi diğer detaylardır. Konuşmanız ve bakışlarınız ile dahi karşınızdaki erkeği kolay bir şekilde etkileyebilme şansına sahip olabileceğinizi de net olarak söyleyebiliriz.

Bununla birlikte giyim tarzınız çok önemlidir. Her erkeğin kadınlara bakış açısı farklıdır ancak dikkat çeken detay giyimin de bayanları ciddi anlamda ön plana çıkardığıdır. Makyajda çok ağıra gitmekten ziyade doğal güzellik sizler için son derece önem arz eden diğer bir detay olarak dikkat çeker. Yakında bu anlamda bir yazı dizisi sizlere sunulacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git