Fantasy Bra Tam 3 Milyon Dolar Değerinde

Fantasy Bra Tam 3 Milyon Dolar Değerinde
31 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.025 kez okundu.

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte tamamen extreme bir konuya değinecek ve Fantasy Bra sütyen ile alakalı olarak gelişmeleri aktaracağız. İç giyim konusunda dünyanın bir numaralı markası olan Victoria’s Secret, tamamı ile mücevherlerden oluşan yeni bir sütyen modeli üretti ki bu sadece tek bir tane üretilen ürünler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde gerçekleşmesi planlanan Victoria’s Secret defilesi ile alakalı olarak detaylar internet üzerinde tüm dünya kamuoyu ile paylaşılmaya devam ediyor. Defilenin en önemli parçalarından birisi olan Fantasy Bra’yı hangi mankenin taşıyacağı da yine merak edilen unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyordu ve netleşti.

Fantasy Bra - Victoria's Secret

Fantasy Bra – Victoria’s Secret

Fantasy Bra’yı Jasmine Tookes Taşıyacak

AW Mauzannar mücevherleri kullanılarak hazırlanan bu mükemmel parça tamı tamına 3 milyon dolar değerinde olacak. Victoria’s Secret işçiliği ile buluşan bu harika ürünün kısa zaman içerisinde dünya genelinde konuşuluyor olmasında ki en önemli detay maddi değeri. Brigh Night Angel defile bölümünde bu parçayı Jasmine Tookes taşıyacak.

Ünlü manken ile yapılan röportajda böyle bir konuda seçildiği için aşırı mutlu olduğu ancak bir o kadar da korktuğuna dair açıklamalar yer aldı. Dünyanın en değerli kadın iç çamaşırı sınıfında da zirveye oturacak olan bu ürünü kimin satın alacağı da ciddi anlamda merak konusu. Özel mücevheratlar ile bezeli bu sütyen modeli şuan dünyanın en büyük ilgi odağı diyebiliriz.

Merak ile beklenen Victoria’s Secret defilesi, 5 Aralık 2016 tarihinde Fransa’nın Paris kentinde gerçekleştirilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git