Gelecek Sezon Aksesuar Trendlerini Merak Edenleri Alalım

Gelecek Sezon Aksesuar Trendlerini Merak Edenleri Alalım
8 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 905 kez okundu.

Merak ile araştırılan unsurlardan birisi olan gelecek sezon aksesuar trendleri ile alakalı olarak seçenekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bayanların şıklık yarışı içerisine gireceği mükemmel aksesuar modellerinin yaygınlık düzeyi anlamında da farklı seçenekler sunacağı bir sezonun içerisine girmeye hazırlanıyoruz bayanlar. Siz bu sezona ne kadar hazırsınız?

Yeni sezon hazırlıkları moda markaları tarafından tüm hızı ile devam ederken Milano ve Paris moda haftalarını dikkate alarak elde ettiğimiz verileri de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aksesuar, bildiğimiz gibi kombinleme çalışmalarında olmazsa olmazlarımızdan birisi durumunda. Özellikle bu sezon, biraz daha modern ve göz alıcı aksesuar seçenekleri üzerinde durulacak diyebiliriz.

MİNİ ÇANTALAR FAVORİ

Özellikle şıklığı ve minimalliği tercih eden bayanlar için bu sene en iyi çanta seçenekleri mini çantalar olacak. Kutu şeklinde ve son derece şık görünüme sahip olan bu çantalar, yol göstericiniz olacak.

TAŞLI KÜPELER GÖZ ALACAK

Taşlı ve büyük küpeler yine bu sezonun modaları arasında olacak. Özellikle büyük tercihler yapmanız ve taş işlemelerin yoğunlukta olması, göz alıcılık anlamında tam bir efsane.

TELEFON KAPLARI SEÇİMLERİNİZ ÖNEMLİ

Bayanlar için geliştirilen cicili bicili telefon kapları her zaman olduğu gibi bu senede ellerinizi süsleyecek olan önemli unsurlardan. Nitekim taş süslemeli telefon kılıflarından ziyade rugan işleme kılıflar, deri görünümlü kılıflar revaçta olacak.

CAP TRENDİ GERİ DÖNDÜ

RAP tarzı cap trendi bayanlar için geri döndü. Evet, bu sezon özellikle genç görünmek isteyen ve spor giyim tarzı ile ön plana çıkmak isteyen bayanlar için günlük kullanımın olmazsa olmazlarından birisi olacak.

ABARTI KOLYE VE BİLEKLİK EN’LER ARASINDA

Abartılı bir sezon geçireceğiz arkadaşlar. Dolayısı ile takı tercihlerinizde de büyük, şaşalı ve bir o kadar da abartılı aksesuar seçenekleri üzerine eğilmeniz son derece ideal olacak.

PORTFÖY VE CLUTCH ÇANTA YİNE ÖN PLANDA

Küçük çantalar kullanmayı sevmeyen siz değerli bayanlar için sezonun favorileri arasında gösterebileceğimiz bir diğer çanta örneği ise Clutch çantalar ve portföy çantalar olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git