Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?
28 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.033 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte gelin makyajı konusuna yönelik olarak en yeni örnekleri inceleyecek ve fikir edineceğiz. Düğün öncesinde bayanlar için en önemli olan unsurlardan birisi gelinlik, diğeri saç ve diğeri ise makyajdır. Kısacası bir kadının düğüne giderken en çok düşündüğü üç şey budur ve kesinlikle şaşmaz.

Gelin saçı modelleri genel olarak gelin hanımın yüz şekline göre dikkat edilerek en uygun şekilde seçilir ve dolayısı ile bu anlamda daha farklı seçenekler üzerine eğilim gösterilebilir. Saçlar özellikle yüzü çok daha fazla ön plana çıkardığından dolayı fazlası ile önemsenir. Ancak diğer bir önemli detay ise makyaj ile alakalı seçenekler olacaktır.

Gelin makyajı nasıl yapılır? Genel olarak bu konuya gelinin bizzat kendisi karar verebilir ancak uzman kuaförler saç tasarımına bakarak en uygun makyaj şeklini seçerek bu anlamda en güzel seçenekleri değerlendirebilirler. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle sade makyaj teknikleri bu anlamda fark yarattı. Mükemmel ötesi seçenekler ortada.

Gelin Makyajı Modelleri

Gelin Makyajı Modelleri

Makyajda hafif tonlar üzerine geçtiğimiz bir dönemin içerisinden geçiyoruz. Genel olarak baktığımızda ise göz makyajı gelinlerde çok daha fazla ön plana çıkartılıyor. Göz makyajında koyu tonlar üzerine eğilim gösterilen şu süreç içerisinde özellikle plastik odaklı makyaj malzemelerinin kullanımının bırakılması da ciddi anlamda dikkat çekiyor. Gelin makyajlarında genel olarak açık renkler artık çok daha fazla ön planda. Sadece göz çevresinde koyu tonlar dikkat çekiyor.

Kim Kardashian Gelin Makyajı

Kim Kardashian Gelin Makyajı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git