Gliserin ile Saç Bakımı

Gliserin ile Saç Bakımı
18 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.114 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza gliserin ile saç bakımı konusuna dair en iyi seçenekleri sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Sağlıklı saçlar için en çok önem arz eden konulardan birisi de gliserin uygulamalarıdır. Şampuan türlerinin içerisinde de olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Gliserin saça nasıl uygulanır? Son derece dikkatli ve dozunda uygulanması gereken bir madde olduğundan dolayı her ne olursa olsun önem arz eden unsurlardan birisi olarak da dikkat çeker. Kullanımı ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek ve saç için bakıma hazır hale getirmenize yardımcı olmak istiyoruz. Gliserin karışımını yaparken dikkat etmeniz gerekenler de var.

Gliserin ile Saç Bakımı

Gliserin ile Saç Bakımı

  1. 1 ölçe su ile 1 ölçek gliserin karışımını iyice harmanlayın.
  2. Sonrasında bu karışımı eşit miktarda olacak şekilde saçlarına masaj yapmak sureti ile yedirin.
  3. 5 dakika kadar sürdükten sonra beklemeniz çok önemlidir.
  4. Sonrasında saçlarınızı şampuan sürmemek sureti ile ılık su yardımı ile iyice durulayın.
  5. Saçlarınızı kurulurken yumuşak yüzeyli ürünler kullanmaya da dikkat edin.

Gliserin’in saça faydaları dediğimiz zaman özellikle saç tellerinin çok daha canlı hale gelmesini ve direnç kazanmasını sağlar. Saç derinizin çok daha sağlıklı hale gelmesini sağlayan gliserin, saç bakım uzmanlarının da düzenli bir şekilde kullanımını önerdiği unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git