Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır?

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır?
23 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.255 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte gözleri büyük gösteren makyaj ile alakalı olarak en yeni seçenekleri inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi makyaj konusunda kısa bir zaman dilimi içerisinde farklı farklı trendler ortaya çıktı. Bayanlar artık daha iyi bir görünüme sahip olabilmek için yeni makyaj teknikleri deniyorlar da diyebiliriz.

Makyaj hileleri ile alakalı olarak yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde bir yazı dizisi bulma şansına da sahip olacaksınız. Her geçen gün büyüyen ve gelişen makyaj teknikleri, aslında bir bayanın yüz çehresini tam anlamı ile değiştirmek ve farklı bir görünüm elde etmek adına yeni seçenekler sunuyor. Gözlerin büyük görünmesi de bunlardan birisi.

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj

Gözlerinizi büyük göstermek istiyorsanız yani bir nevi Barbie Bebek gözüne sahip olmak istiyorsanız ve hele ki gözleriniz renkli ise bunu yapmak adına çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Kaşlarınızı biraz fazla kaldırarak ve keskinleştirerek dahi fark yaratan bir görünümü gözlerinize kavuşturabilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır

Gözleri Büyük Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır

  1. Göz kenarlarınıza kalem ile derinlik vererek alanı daraltın.
  2. Gözünüzün üst kısmını pudra ile biraz daha transparan hale getirin.
  3. Kirpiklerinizi mümkün mertebe sivriltin. Kıvrımlarını daha belirgin hale getirin.
  4. Göz minesi kısmına beyaz kontur atmanız iyi olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git