Hangi Burçlar Birbirleriyle Cinsel Açıdan Anlaşır?

Hangi Burçlar Birbirleriyle Cinsel Açıdan Anlaşır?
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.529 kez okundu.

Adına ister ten uyumu, ister cinsel çekim ya da ne derseniz deyin, adını ne koyarsanız koyun, gerçektende çiftler arasında cinsel uyum unsurunun olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu konunun burçlar arasındaki uyumla alakalı olduğu konusu da düşünülmektedir. Bu konuda yıldız hareketleri neler söylüyor, yönetici gezegenlerimiz bizleri ne şekilde etkiliyor bilmek isterseniz bu yazımızda hangi burçlarla cinsel açıdan daha iyi anlaştığınız sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

KOÇLAR

KOÇ VE İKİZLER: Bu fıkır fıkır kaynayan iki burç, hareketli tavırları ve kıvrak hareketleriyle cinsel uyum konusunda da birbirleriyle gayet iyi anlaşan burçlar arasındadır. Hele de ikizlerin oyunculuğu devam ettikçe, bu durum yatakta koçun daha da hoşuna gidecektir.
KOÇ İLE ASLAN: Hükmetmeyi seven koç, aslan ile olan cinsel münasebetinde bayrağı elinde tutmak isteyecek ve aslanı da etkilemeyi başarabilecektir. Cinsel dürtüleri kuvvetli olan aslan, poh- pohlanmayı sevdiğinden koçun bu konu da ona övgüler yağdırması halinde bu küçük oyunlardan hoşlanacak ve gayet güzel bir uyum yakalayabileceklerdir.
KOÇ VE YAY: Heyecanlı ve karşılıklı zevkler konusunda bire bir ölçüşebilen bu iki burcun tensel ilişkileri, yine koçun başarılı önderliği sayesinde yayın ikircikliliğini bastırılabildiği takdirde gayet akıcı, uzun soluklu ve uyumlu olabilecektir.
KOÇ VE OĞLAK: Aceleci koç gelenekçi, planlı ve programlı oğlağın uygun zamanını yakalayabildiğinde,  tüm soğuk buzları eriterek, içindeki ateşi ortaya çıkartacak ve tensel uyumu yakalayabilecektir.
KOÇ VE KOVA: Aktif koçlar kovanın hayallerini süsleyen fantezileri doğru bir şekilde gerçekleştirirse üstün bir tensel uyum ortaya çıkacaktır.
KOÇ VE BALIK: Sezgilerin kralı ve kraliçesi balık enteresan bir şekilde koçun tüm hormonlarını ayaklandırmayı üstün bir şekilde başarabildiğinden bu ilişki mükemmel olacaktır.

BOĞALAR

BOĞA İLE YENGEÇ: Garantici bu iki burç, yataktaki sağlam ve emin adımlarla dolu küçük oyunları sayesinde, uzun ve ateşli saatleri bir arada gayet mutlu bir şekilde geçirmekte başarılı olacaklardır.
BOĞA İLE TERAZİ : Taşın yerinde ağarı boğa,  terazinin cilve ve işvelerine duyarsız kalamaz. Boğaların cinsel gücü oldukça yüksektir. Terazilerse her şeyde olduğu gibi cinselliği de bir sanatçı edasıyla yaşar. Bu sayede terazinin işvesinin ardından boğa gücü desteğiyle de iyi bir sinerji çıkar ortaya.
BOĞA İLE AKREP: Başlığı ateşle barut koysaydık şayet, bu ikilinin cinsel uyumunu en iyi şekilde anlatmış olurduk. Zira bu iki burçta, cinselliğe en düşkün iki burçtur. Kızgın akrep, dediğim dedik boğayla daima kızgınlığın doruğunu yaşayacaktır.
BOĞA VE YAY: Çılgın ve özgürlüğüne düşkün yay,  hemen her mekanı cinsel açıdan değerlendirmeye çalışırken, bu konuda gelenekçi ve sınırlı boğa partnerini engellemeye çalışsa da, oda bu durumdan heyecanlanacak ve sonuçta her şey iyi gidecektir.
BOĞA VE OĞLAK: İki gelenekçi burç madde ve mantık üzerine yürüttüğü hayat yolunda,  tatmin konusunda da ortak noktalardadırlar. Oğlak boğanın gücüne ayak uydurabildiği takdirde hiçbir sorun yaşanmayacaktır.
BOĞA VE BALIK:  Boğanın tensel gücünden daha önce bahsetmiştir. Balığın hayal gücüyse bu fiziksel güçle birleştiğinde ortaya güçlü fanteziler çıkabilmektedir.

İKİZLER

İKİZLER VE KOÇ: İkizler kaçar ve koçlar kovalar,  mükemmel çekim gücü.
İKİZLER VE ASLAN: Oyuncu ikizler aslanı yatakta tabiri caizse parmağında oynatır ve bu durum aslanın çokta hoşuna gider.
İKİZLER VE KOVA: Oyuncu, değişken ve eğlenceli ikizler ile, yine eğlenceli ve sosyal bir kişilik olan kova,  birbirini anlar yanı sıra gayet maceralı ve renkli bir yatak hayatı da onları beklemektedir.

YENGEÇ

YENGEÇ VE BOĞA: İkisi de evcimen olan bu burç uzun süre yataktan çıkmadan da, birlikte vakit geçirebilirler. Güçlü boğa yengecini kucaklayarak her şeyden korurken, naif yengeçte ona şefkatle davranır.
YENGEÇ İLE ASLAN: Güvenli bir liman arayan kırılgan yengeç, aradığı güveni aslanda bulacaktır. Aslanı bol bol yücelten yengecin bu tutumu sayesinde de, ormanlar kralının göğsü bol bol kabaracaktır.
YENGEÇ VE BAŞAK: Utangaçların aşkı diye tanımlayabileceğimiz bu cinsel ilişki, usul usul alevlenerek bir orman yangınına dönecek niteliklerde olmaya namzettir.
YENGEÇ VE TERAZi: İki hissiyatı yüksek olan bu burç, duygusallıkları açısından birbirini çok iyi algılar ve cinsel açıdan iyi anlaşırlar.
YENGEÇ İLE AKREP: Hassas yengeç, akrebin kıskançlık kıskacının içinde tutkulu bir aşk yaşamaya namzet burçlardandır.
YENGEÇ VE OĞLAK: Uyumsuzluğun uyumu diye ancak bu ikilinin tensel buluşmasına diyebiliriz herhalde. Maddeci oğlak ve duygusal yengeç tuhaf bir şekilde yatak hayatında birbirlerini çekerler.
YENGEÇ VE BALIK: Bu iki duygusal burcun mükemmel duygu alış- verişi içinde birbirlerinin istediklerini bir bilerine verdikleri gibi, bu yatakta da böyledir.

ASLAN

ASLAN-KOÇ: Cinsel açıdan gayet ateşli ve tutkulu olan bu iki burç çok iyi anlaşır.
ASLAN-YENGEÇ: Güçlü aslan, naif yengecin iltifatlarından hoşlanarak kükremeye devam edecektir.
ASLAN –TERAZİ: Terazi fitili ateşleyecek, aslansa bombayı patlayacak olandır.
ASLAN-YAY: Aşkı macera gibi yaşayan bu iki burç,  tensel uyumda oldukça tutkuludur.
ASLAN-ASLAN: İki ben egolu kişilik bu durumu bertaraf edebilirse, aslında yatakta çok iyi anlaşabilecektir.
ASLAN -YAY: Yayın maceracı bakışlarından sürekli tetiklenen aslan, ona yaklaşmadan duramayacaktır.

BAŞAK

BAŞAK-YENGEÇ: Yengeç başakta istediği güveni yakalayacağından yatakta da bu ilişkinin hakkını verecektir.
BAŞAK-BAŞAK: Titiz, sakin ve acelesi olmayan bu simetrik açıdan aynı olan iki kişi, yatakta da iyi anlaşacaktır.

TERAZİ

TERAZİ-İKİZLER: Dizginlenemeyen bu iki burç, cinsel açıdan da gayet renkli bir uyum içindedirler.
TERAZİ-ASLAN: Pozitif yaklaşımlarıyla gelen terazi, daima aslanını yumuşatacak ve cinsel ilişkiyi de yoluna sokacaktır.
TERAZİ-TERAZİ: Eğlenceli, pozitif yaklaşımlı ve aşkı da sanatsal bir şekilde yaşayan bu aynı modlardaki iki kişi, yatakta da son derece iyi anlaşırlar.
TERAZİ-AKREP: Başına buyruk olan teraziyi kovalayan kıskanç akrep, onun bu başına buyrukluğundan değişik bir biçimde tahrik olacaktır.
TERAZİ-YAY: Flörtöz terazi ve maceracı yay,  yatakta bu meziyetlerini müthiş bir şekilde ortaya koyduğunda ortalık alev alev yanacaktır.
TERAZİ-KOVA: Bu neşeli ve sosyal olan iki hava burcu, yatakta da gayet esnek ve havai bir biçimde birbirleriyle anlaşırlar.

AKREP

AKREP –BOĞA: Bu iki kişi bir araya geldiğinde, süper nova patlaması yaşanacak demektir.
AKREP-İKİZLER: İnişleri ve çıkışları olan ikizleri kovalayan akrep, ilginç bir şekilde ona bağlanıp kalacak, ilişki de eğlenceli ve tutkulu olacaktır.
AKREP-YENGEÇ: Bu iki kıskanç kişilik, birbirini kıskandıkça yatakta da birbirlerine tutkuyla bağlanacaklardır. Zira yengeç, sahiplenici akrebe sığınır.
AKREP-AKREP: Sinirden ve hırstan birbirlerini öldürmedikleri sürece, bu huylarını tensel elektriğe çevirdiklerinde mükemmel bir tensel uyum yakalamaları kaçınılmazdır.
AKREP-OĞLAK:  Aşk-tutku-duygu-güven-mesafe-hırs kısacası bu ikilinin yatak hayatında her şey olacaktır.
AKREP-BALIK: Akrep tarafından sahip çıkılan balık buna bayılacak, akrepse balığın yataktaki cinsel hayal gücüne dayalı fantezilerine bayılacaktır.

YAY

YAY-KOÇ: Her konuda patlamaya hazır nitelikler taşıyan bu üstün enerjili iki kişilik,  tensel uyumda gayet iyidir.
YAY-ASLAN: Mükemmel bir tensel uyum yakalayacak olan bu iki kişi birbirini mükemmel şekilde dengeler. Zira domestik aslana, aktif yay farklı heyecanlar yaşatacaktır.
YAY-BAŞAK:  Dörtnala koşan yay, rutin sever fakat heyecana açık başaklara farklı tatlar yaşatabilir.
YAY-KOVA: İkisi de aktif ve maceraya açık olan bu kişilikler, aşk hayatında da birbirleriyle gayet iyi anlaşacaktır.

OĞLAK

OĞLAK-BOĞA: Bu iki kişi,   para konularından tutunda hayat görüşüne kadar çoğu noktada aynı görüşü paylaştığından, yatakta da İyi anlaşan bir ikilidir.
OĞLAK-YENGEÇ: Uyumsuzluğun uyumu bu durumda da mevcuttur. Duygulu ve hassas yengeç, planlı ve mantıklı oğlağa kendini güvendiği için bırakacaktır.
OĞLAK-AKREP: Sistematik oğlak- doyurucu ve güçlü akrep portresi,  birbirini tamamlayan bir resim oluşturur.
OĞLAK-BALIK: Oğlağın verdiği güven balığın hoşlandığı bir portre çizer. Oğlaksa balığın fantezileriyle oldukça neşelenecektir.

KOVA

KOÇ-İKİZLER: Kafalarına göre baskılardan uzak takılabilecek olan özgür ve hür bu iki kişi yatakta gayet iyi anlaşacaktır.
KOVA-TERAZİ: Entelektüel, sanata ve lükse düşkün olan bu iki burç, yatakta da oldukça iyi anlaşacaklardır.
KOVA-YAY: Dışa dönük ve hür olan bu iki burç,  birbirlerinin üzerinde baskı kurmadan ve özgürce saatlerce sevişebileceklerdir.
KOVA-KOVA: Heyecanın hiçte eksik olmayacağı bu ilişki, yatakta da uzun soluklu bir serüvene dönüşecektir.

BALIK

BALIK-KOÇ: Bu bambaşka iki tipin birlikteliği, balığın baştan çıkarıcılığı sayesinde yatakta bir masala dönüşebilir.
BALIK-BOĞA: Bu iyi niyetli iki burç yatakta birbirini iyi anlar ve birbirlerinin istediklerini doğru bir şekilde birbirlerine verir.
BALIK-YENGEÇ: Bu iki hassas kişilik, yengecin bayrağı altında mükemmel soluklu yürüyecektir.
BALIK-OĞLAK: Umut vaad eden farklı bir ilişki.
BALIK-AKREP:  İki yüksek sezgili kişilik, yatakta birbirini o kadar iyi anlar ve hisseder ki, adeta simetrik hareket ederler.
BALIK-BALIK: Ayna niteliğinde birini -ötekine yansıtacak olan bu ilişkide hiç konuşmadan birbirini duyan  iki kişi, aynı zevkleri paylaşacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git