Her Mevsimin Vazgeçilmezi Tunikler

Her Mevsimin Vazgeçilmezi Tunikler
18 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.036 kez okundu.

Tunikler başlıkta da bahsettiğimiz gibi her mevsim kullanılan kıyafettir. Bunun yanından hem açık bayanların hem de tesettürlü bayanların tercih ettiği tunikler etek ve pantolon üzerine rahatlıkla giyilmektedir. Dizlere kadar uzanan bu tunikler yardımcı bir kıyafet gibidir. Hatta öyle ki renk renk, desen desen farklı modelleri gardrobunuzda yer verebilirsiniz.

Tunik çeşitleri ise örgü tunikler, kışlık tunikler, yazlık tunikler ve kumaş tunikler olarak ayrılır. Özellikle maharetli hanımlarımızın elinde çıkan tuniklerde oldukça şık ve modern bir görüntü yansıtmaktadır. Altına tayt ya da boru paça kot pantolonla harika durmaktadır. Renk olarak da kışa özel renkler olan koyu renklerden yana tercih yapabilirsiniz. Tabi canlı renklerden de asla uzak durmayınız.

Kışlık tunikleri uzun kollu ve kısa kollu modellerden alabilirsiniz. Kısa kollu tunikleri sıcak bir ortamda iseniz tek başına kullanabilirsiniz. Eğer ortamınız soğuksa içine uygun bir badi ile tamamlayabilirsiniz. Boynunuza uzun bir kolye ya da flar ile güzelliğinizi tamamlamış olacaksınız. Uzun kollu tunikleri ise tek başına giymeniz mümkündür. Eğer boyun kısmı açıksa içine kapatıcı atletlerle bu durumu kurtarabilirsiniz.

Yazlık tunik modellerinin de örgüden yapılmış olanları da mevcuttur. Delikli olan bu tunikler özellikle plajlarda mayo üzerine de kullanılmaktadır. İnce ve kalın askılı olarak örülen bu yazlık tunikleri tatillerinizde çok kullanacaksınız. Diz kapaklarına kadar inen bu tuniklerin beyaz, yeşil ve turuncu renkleri çok kullanılmaktadır.

Kumaş tunik modelleri ise örgü modeller kadar şık ve gösterişlidir. V yakalı, yuvarlak yakalı tunikler hem spor hem de klasik modellerle bayanlarımızın zevkini karşılıyor. Tesettürlü bayanlarımızın da çok tercih ettiği kumaş tunikler yaz aylarında kullanılıyor. Yaz aylarının o cıvıl cıvıl haline ve enerjisine katkı sağlayan bu tunikler bayanların üzerinde adeta hayat buluyor.

Yazlık Tunik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git