İstanbul Beşiktaş’ta 3 Konsept Mekan Önerisi

İstanbul Beşiktaş’ta 3 Konsept Mekan Önerisi
22 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 996 kez okundu.

Bugün sizlere yeni bir yazı tipi olarak mekan önerileri konusunda birkaç farklı seçenek sunmak adına bu yazıyı hazırlıyorum. Bildiğimiz gibi İstanbul’da özellikle her ne olursa olsun hayatın yoğunluğundan kaçarak sakin, göze hoş gelen ve her türlü imkanı sizlere sunan bir mekanda dinlenmek ve sosyal aktivitelerde bulunmak da çok büyük önem arz ediyor.

İstanbul Beşiktaş, bildiğimiz gibi denize nazır mekanları ve mükemmel havası ile birlikte İstanbul için ayrı bir önem arz eden noktalardan birisi. Burada ki modern mekanlar sayesinde insanlar huzur buluyor ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeye başlıyor. Bu anlamda sizlere 3 adet mekan önerisi sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

besiktas_cafe_680_21

Beşiktaş’ta 3 Konsept Mekan

Beşiktaş’ta insanların aradığı mekanlar genellikle boğaz manzaları olması ya da daha farklı seçenekleri sunması. Ancak sosyo-kültürel anlamda baktığınız zaman konsept ve sakin mekanlar her zaman için önem arz eden unsurlardan birisi. Bu anlamda sizlere 3 güzel mekan sunmak ve kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Terra Casa (Kalabalıktan Uzak, Sakin Bir Deneyim)

Şehrin kalabalığından tamamen uzak, konsept anlamda mükemmel objeler ile danatılmış sosyal ortamlarınızın vazgeçilmezi olacak mükemmel bir mekan. Mükemmel bir dekorasyon, içecek ve tatlı seçenekleri ile keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak unsurlardan birisidir.

ADRES: Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No 110/A, Beşiktaş, İstanbul

Shangri-La Otel (Boğaz Manzarası Efsane)

Anadolu Yakası’ndan vapur ile geldiğiniz zaman doğrudan Shangri-La otelin önünde iniyorsunuz. Boğaz’a sıfır bir otel konsepti içerisinde mükemmel hizmet, sakin ve bir o kadar da rahat konaklama seçenekleri ile konsept mekan sınıfının en iyi örneklerinden birisi.

ADRES: Sinanpaşa Mahallesi, Hayrettin İskelesi Sokak, No 1, Beşiktaş, İstanbul

Dem Good Coffee (Bi’Kahve)

Kahve saatleriniz için zaman içerisinde olmazsa olmazlardan birisi olacak bu mekanda kitap okuyun, topluluklar ile sohbet edin, çevre edinin ve mükemmel zaman geçirin.

ADRES: Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Şair Veysi Sokak, No 7, Beşiktaş, İstanbul

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git