Kadınlar Neden Trip Yapar?

Kadınlar Neden Trip Yapar?
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.197 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte kadınlar neden trip yapar sorusuna biraz daha yakından bakacak ve mümkün olduğunda fikir sahibi olma yoluna gideceğiz. Ülkemizdeki kadın profili bildiğiniz gibi belli bir noktada ve erkeklerin de çok önemli bir kısmı artık bu anlamda yaratıcı seçenekler sunuyor diyebiliriz. Trip konusu da çok önemlidir.

Kadın davranışları ile alakalı olarak bilimsel anlamda yorum yapmak çok mümkün değildir. Kadınlar, her zaman erkeği için ilgi odağı olma amacı içerisindedir ve bununla birlikte kendisi ile sürekli ilgilenilsin ister. Bu durum gerçekleşmediği takdirde ne yazık ki tepki verirler ve bu tepkilerinin ayarı çoğu zaman normalin çok çok üstünde olabilir.

vildan_atasever_den_o_unlu_yazara_sok_kadin_tepkisi_h66022_7cc50

Trip yapmaları aslında ellerinde olan bir durum olmasa da verdikleri tepki normalin çok çok üstündedir. Dolayısı ile bu tepkiyi bizlerin de görmesi gerekiyor diyebiliriz. Kadınlar ile alakalı olarak bilimsel bir araştırma yapmaya çalışsak sanırım ki bilim tarihinin en uzun araştırması olur. Ancak her ne olursa olsun öncelikler kadınların tribine katlanmaya yönelik olmalıdır.

Triplere katlanmak zorunda iseniz genellikle sizin bunun üzerine daha fazla gitmeniz ters tepkilere yol açabilecektir. Bayanların huyuna gitmek, aslında sizlere sorunsuz bir yaşam sunulması anlamında da oldukça iyidir. Tribe karşı trip belki çözüm olabilir ancak sizler yine de alttan alma yoluna gidin. Kadınlar, tepkilerini belli etmekten asla çekinmezler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git