Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları
23 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.139 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte kadınları etkilemenin yolları ile alakalı olarak yeni seçenekler sunacağız. Bir önceki yazımızda bayanlar için tüyolar sunmuştuk. Şimdi ise erkekler için tüyo sunacağız. En erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da en çok önem arz eden konulardan birisi de görüntüdür. Bu nedenle görüntü konusuna değinelim.

Öncelikli olarak bir kadını etkileyecekseniz ağır başlı olmak, giyimine özen göstermek ve bakımlı olmak son derece önemlidir. Bayanlar giyime ve saça ilk olarak çok dikkat ederler. Ayakkabınız dahi bayanların gözünde çok önemlidir. Bir bayan, erkeğini sürekli olarak aynı şekilde görmek ister ve dolayısı ile seçenekler üzerine eğilim içerisinde olmak yine çok önemlidir.

kadinlari-etkilemenin-baglamanın-yollari

Bunun dışında konuşma şekliniz ve bayanlara karşı yaklaşımınız da önemlidir. Konuşma şekliniz ya da duruşunuz dahi bayanları etkileyebilmeniz açısından son derece önemli bir mantık olacak ve bu neden dolayısı ile sizlerin dikkat etmesi gereken öncelikli seçenek her anınıza bir bayanın karşısında iseniz dikkat etmeniz gerek. En ufak bir falso, her şeyi bitirebilir.

Her ne olursa olsun kendinize bir şekilde bakmanız gerekiyor. Kadınlar her konuda sizi enine boyuna inceler ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde erkek profiliniz ile alakalı olarak bilgi edinebilirler. Bu nedenle görüntü ve duruş bayanlar için en önemli unsurlardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git