Kardashian’lardan Yeni Jean Markası Good American

Kardashian’lardan Yeni Jean Markası Good American
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 896 kez okundu.

Kardashian kardeşler, yeni bir Jean markası ile sevenlerinin karşısına çıkmak için hazırlıklarını geçtiğimiz günlerde tamamlayarak resmen piyasaya çıktı. Bundan önceki dönemde de Khloe Kardashian önderliğinde moda sektöründe yer alabilmek için adım atan ve ciddi anlamda ilgi gören kardeşler, şimdi ise jean için yeni bir atılım içerisine girmeyi başardı.

Good American adında bir marka ile sevenlerinin karşısına çıkan kardeşler, klasik jean modelleri ile ilk aşamada piyasaya çıkıyor ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde özel bir kreasyon üzerinde çalışacaklarına yönelik olarak da haberler yer almaya başladı. Moda ikonları bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratmayı başarıyor.

Good American Jean Modelleri

Jean modellerinde genel olarak klasik görünüme sahip modeller üzerinde duran kardeşler, yüksek bel modellerin yaygın olarak gittiğini düşündüklerinden dolayı çok daha geniş kitlelere çok daha modern seçenekler sunma yolunda adımlar atıyor. Khloe Kardashian, ürünlerinin fotoğraf çekimlerinde bizzat yer alarak ürünleri ile alakalı olarak tanıtımları net bir şekilde sunma yoluna gitti.

Vücuda tam anlamı ile oturan ve vücut hatlarını gösteren elbiseleri oldukça fazla seven Khloe, zaman içerisinde çıkardığı ürünlerde de bu özellikleri fazlası ile ön plana çıkardı ve dolayısı ile geleceğe yönelik atılımlar da bu modeller üzerine olacak gibi görünüyor. Eskitme jean modelleri yeniden gündeme gelecek olan giyim seçenekleri arasında.

Good American markasının zaman içerisinde sektörde büyümesi gibi bir durum ortaya çıkarsa ülkemizde de markanın bayileşme anlamında girişimler yapacağını net olarak söyleyebilirim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git