Kombin Nasıl Yapılır?

Kombin Nasıl Yapılır?
5 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.078 kez okundu.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte kombin nasıl yapılır konusuna çok daha yakından bir bakış atacak ve fikir sahibi olmanıza yardım edeceğiz. Kombin seçenekleri dediğimiz zaman özellikle modaya ilgi duyan bayanların bu konuda çok fazla özenli olduklarını da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip durumdayız aslında.

Kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında özellikle ve özellikle bulunduğunuz dönem içerisinde aynı ya da zıt renklerin kombinlerini ayırt etmeniz gerekir. Hangisi daha popüler ise o modeller üzerine fazlası ile eğilim göstermeniz ve sizlerinde renklere bu anlamda dikkat etmeniz büyük önem arz edecektir. Gelelim nasıl kombin yapacağınıza.

Kombin Nasıl Yapılır

Kombin Nasıl Yapılır

  1. Kombin, tam anlamı ile görsellik ve bütün ifade eden giyim seçeneklerine verdiğimiz genel bir isimdir.
  2. Genel itibari ile aynı ya da ton anlamında birbirine yakın giyim türlerinin birleşimidir.
  3. Örnek olarak kolsun saks mavisi bir bluz altına spor mavi tonlarında bir etek ve ayakkabı da ise kırmızı renk ön plana çıkmasına neden olabilir.
  4. Takı modelleri de kombinin en önemli parçalarından birisidir.

Genel olarak bulunduğunuz dönem ile alakalı olarak hangi kombin seçeneklerinin tercih edildiğini iyi analiz etmeniz son derece büyük önem arz ediyor. Kafanızdaki tüm soru işaretleri ile alakalı olarak bizlere yorum kısımlarımızdan yazabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git