Koyu Renk Ruj Nasıl Sürülür?

Koyu Renk Ruj Nasıl Sürülür?
29 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.533 kez okundu.

Bugün ki makalemizde siz değerli bayan okuyucularımız ile birlikte koyu renk ruj nasıl sürülür sorusuna yanıt vereceğimiz gibi aynı zamanda bu anlamda bilmediğiniz birkaç önemli tüyoyu da sizlere sunma adına somut adımlar atma yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde de fazlası ile merak edilen detaylardan birisi olarak dikkatleri çektiğini söyleyebiliriz.

Makyaj teknikleri ile alakalı olarak özellikle internet üzerinde yapılan araştırmaların son zamanlarda rakamsal olarak artış göstermesi de ayrıca sitemiz içerisinde bu konu üzerine eğilmemiz adına bizleri teşvik eden unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Koyu renk rujun kalıcı olarak en şekilde sürülmesi için dikkat edilmesi gereken bazı seçenekler söz konusu.

Koyu Renk Ruj Sürme Aşamaları

1-) PEELİNG: Koyu renk ruj kullanmadan önce her ne olursa olsun dudaklarınıza ilk aşamada peeling yapmanız son derece iyi olacaktır.

2-) NEMLENDİRME: Peeling işleminin ardından dudaklarınızı çok aşırı olmayacak ama çok da az olmayacak şekilde nemlendirmeniz gerekiyor. Balsam kullanarak peeling sonrası kuruluğu ortadan kaldırabilirsiniz.

3-) ÇERÇEVE: Ruju sürmeden önce dudak kenarlarınızı çerçeveleme yöntemi ile hatlarını belirlemeniz gerekiyor. Rujun fırçası bu anlamda iyi bir yardımcı olacaktır.

4-) DUDAK DOLDURMA: Dudak kalemi kullanarak rujun geçme ihtimaline karşı dudaklarınızı doldurmanız önerilen bir uygulama.

5-) RUJU SÜRME: Dudak çizgilerinizi takip ederek ve aşırı hızlı hareket etmeyecek şekilde dudağınızın ruju yakalamasına da izin vererek hafifçe sürün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git