Makyaj Süngerinin Bilinmeyen Özelliklerini Keşfedin

Makyaj Süngerinin Bilinmeyen Özelliklerini Keşfedin
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.185 kez okundu.

Sizlere soruyoruz! Makyaj süngerinin bilinmeyen özellikleri ile alakalı olarak hiç araştırma yaptınız mı? Makyajlarımızın çoğu zaman olmazsa olmazlarından birisi olan makyaj süngerlerinin ne gibi seçenekleri bizlere sunduğunu hiç araştırdınız mı? Bu yazımızda sizlerle birlikte bu soruya en net şekilde yanıtlar verecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız.

Son derece pratik, hassas ve cildi yormayan makyaj ürünlerinden birisi olarak son yılların trendleri arasına girmeyi başaran makyaj süngerleri, özellikle büyük markaların üretim ağı içerisinde de yer almaya başladı. Aslında makyaj yaparken cildimize çok ciddi anlamda destek olan ve sorun yaratmayan makyaj ürünlerinden birisi olduğunu da söylemek mümkün.

Makyaj Süngeri Nedir?

Bilmeyenler ve daha önce hiç denememiş olanlar için öncelikle ne olduğunu anlatmamız gerekiyor kanısındayız. Makyaj süngeri, özellikle cildinize uygulamakta olduğunuz fondöten, pudra ya da allık gibi seçeneklerde sizlere son derece pratik seçenekler sunan ve cildinizi en ufak şekilde dahi tahriş etmeyen mucize ürünlerden birisi olarak dikkat çeker.

Günümüz makyaj ürünleri üreticilerinin en çok sattıkları ürünlerden birisi haline gelen bu ürünlerin kapsamı her geçen gün çok daha yaygın hale geliyor demek de mümkün.

Makyaj Süngerinin Bilinmeyen Özellikleri

1-) YUMUŞAK DUDAKLARA SAHİP OLUN

Ruj uygulamasında bulunurken çok daha doğal ve renk anlamında geçişli seçenekler elde edebilmek için makyaj süngeri ideal. El ile rujunuzu dudağınızın belli kısımlarına uyguladıktan sonra makyaj süngeri yardımı ile ruju elinizden alın ve köşelerden gövdelere doğru ruju uygulayın. Farka inanamayacaksınız.

2-) PUDRAYI VE FONDÖTENİ SABİTLEMEK İÇİN İDEAL

Nemli hale getirmiş olduğunuz makyaj süngerinizi sonrasında fondöten ya da pudraya batırarak yüz bölgenize uygulayın. Normal şartlarda yüzünüzdeki çizgilere yerleşen bu ürünler, bu yöntem ile kesinlikle yerleşmeyecek ve pürüzsüz bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

3-) CANLI MAKYAJ, SÜNGER İLE MÜMKÜN

Cilt serumu kullanmayan bayan artık neredeyse yok denecek kadar az. Kullanmakta olduğunuz cilt serumunu makyaj süngeri üzerinde gezdirdikten sonra cildinizin kurumuş bölgelerinde gezdirin ve farkı kendiniz görün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git