Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri
26 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 2.826 kez okundu.

Şık davetlerin ve en unutulmaz gecelerin bir numaralı seçimlerinden bir tanesidir abiyeler. Farklı modelleri ve her kadının fiziğine en uygun ürünler olarak piyasaya sürülen abiyeler, farklı kesimleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Asimetrik kesim ürünleri olan önü kısa arkası uzun abiye modellerinden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu modellerde sırt dekoltesine çok fazla rastlanmıyor çünkü bacaklarımız daha ön planda ve tek bir dekolte gece kıyafetleri için bazen yeterli olabiliyor. Ben daima abartısız dekolteden bahsediyorum sizlere çünkü diğer türlü ilgi dağılıyor ve kıyafetin bir esprisi kalmıyor.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri tercih eden hanımların bacak boyu önemilidir. Eğer ki bacak boyumuz uzun ise güzel bir topuklu ile kombin bu modellerde sizleri bir adım daha öne çıkarabilir. Küçük çanta seçimi yine bu modellerin vazgeçilmezleri ve tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Katılacağınız davet sizler için büyük önem arz ediyorsa sade bir makyaj ve abartısız aksesuarlar ile önü kısa arkası uzun abiye modellerinden faydalanabilirsiniz.

Önü-Kısa-Arkası-Uzun-Abiye-Modelleri

Tek omuz askılar bu modelde sizleri daha şık gösterecektir fakat dekolte konusunda abartıya kaçmak istemiyorsanız klasik olan çift askında yana tercihinizi yapabilirsiniz. Pelerin tarzında yere daha yakın modeller de mevcut ancak taşıması biraz daha zahmetli. Vücudunuzu beğeniyor ve özellikle bacaklarınız ile bir sorununuz yoksa önü kısa arkası uzun abiye modelleri tercih konusunda sizleri sıkıntıya sokmayacaktır.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git