Özel Evlenme Teklifi Sözleri

Özel Evlenme Teklifi Sözleri
12 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 973 kez okundu.

Evlilik aşamasına gelmiş erkeklerin, çiftlerine “nasıl bir evlenme teklifi yapsam?” veya “nasıl farklı bir şey yapabilirim?” gibi sorular her zaman akıllara gelmiştir. Nasıl yapacağınızı değil ama şimdi size nasıl bir söz söylemeniz gerektiği konusunda hiçbir yerde bulamayacağınız 11 adet güncel teklif ipucu vereceğiz.

Müstakbel eşlinizin önünde dizleriniz üzerine çöktüğünüz o anda söyleyebileceğiniz cümleler işte karşınızda…

1) Ömrünün geri kalan bütün uykularını benimle birlikte uyumaya var mısın? Benimle bir yastıkta kocar mısın?

2) Herkes hayata yalnız gelir, bazıları yalnızlığını sürdürür ve hayata yalnız veda eder. Bazılarıysa birken iki olur, üç olur, dört olur. Ben seninle çoğalmak istiyorum. İkincim olur musun? Üçüncümün, dördüncümün annesi olur musun? Benimle evlenir misin?

3) Yapılmayı bekleyen yuvamın dişi kuşu olur musun? 🙂

4) Seninle geceler gündüz… Seninle kara kışlar bile bahar…  Ömrümün iyi kötü bütün günlerinde yanımda olur musun? Her mevsimimin hiç gitmeyen güneşi olur musun? Benimle evlenir misin?

5) Hayat, düşe kalkla yürünen bir yol. Ömür; zorlu bir yolculuk. Ömrüm boyunca her düştüğümde yaralarımı sarar mısın? Benim tek ilacım, aşkım, karım olur musun?

6) Annem kendine bir gelin istiyor, bu konuya bir el atsan diyorum? 🙂

7) Bir kadın düşlüyorum.. Akşam eve işten yorgun argın geldiğimde güzel gülümsemesiyle bütün yorgunluğumu aldığını… Onunla birlikte yemek yaptığımızı, yediğimizi, birbirimize sarılarak film izlediğimizi, kitap okuduğumuzu, müzik dinlediğimizi; hayattaki bütün rutinleri bile özelleştirdiğimizi düşlüyorum. Çocuklar düşlüyorum ve annelerini.. Düşlediğim o kadın sadece sensin. Düşlerimi gerçekleştirmeye var mısın? Ömrünü benimle paylaşır, benimle evlenir misin?

8) Ellerimi açtığında duasını ettiğim, gökyüzünde yıldız kaydığında dilediğim, uyumadan önce düşlediğim sensin. Benimle evlenir misin?

9) Dünyada herkesin mutlaka bir ruh ikizi varmış. Seni gördüğüm ilk anda ruhumun ikizi olduğunu hissetmiştim. Tanıdıkça da beni yanıltmadın. Ruh ikizim, sevgilim.. Benimle evlenir misin?

10) Sana pembe panjurlu iki katlı bir ev vaad edemem, ama tek odalı kalp evimin anahtarını ebediyyen sana teslim edeceğime söz verebilirim. Sen de beni kalbine kilitler misin? Benimle evlenir misin?

11) Kalpler aralarında anlaşmış, bana da evlenme teklifi etmek düşer. 🙂 Hayatımın aşkı, benimle evlenir misin?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git